Szkolenia motocyklowe w Toruniu – z pasażerem, enduro oraz na torze!

- MotoRmania

Podnieś swoje umiejętności w każdej dziedzinie motocyklizmu!

Informacja prasowa

Instruktorzy ze szkoleniemotocyklowe.pl oraz High Szkoły Jazdy w najbliższym czasie będą mieli ręce pełne roboty, a wszystkie zajęcia odbędą się w Toruniu.

Już 26, maja 2013 odbędzie się szkolenie na torze: „Szybkie i pewne pokonywanie zakrętów…„. Będzie to szkolenie II stopnia na torze w Toruniu typowo nastawione na doskonalenie szybkiej jazdy w zakrętach, dlatego preferujemy aby każdy z uczestników odbył wcześniej organizowane przez nas szkolenie I stopnia lub miał chociaż podstawowe doświadczenie w jeździe na torze. Program szkolenia jest nastawiony na ćwiczenie szybkiego i sprawnego pokonywania zakrętów, dynamicznego przyspieszania i prawidłowego hamowania połączonego z wejściem w zakręt. Szkolenie zawsze prowadzą instruktorzy techniki jazdy co pozwala nam zająć się profesjonalnie każdą osobą szkoloną bez względu na to, jakie prezentuje umiejętności oraz na jakim motocyklu przyjechała. Aby poznać szczegóły, dokładny program, cenę i zarezerwować sobie miejsce – zapraszamy na stronę szkolenia.

W dniu 15. czerwca 2013 zapraszamy z kolei na szkolenie doskonalenia techniki jazdy z pasażerem. Szkolenie poprowadzimy w Toruniu wykorzystując obiekt Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy, w tym m.in. tor asfaltowy. Pokażemy Wam jak bezpiecznie jeździć z pasażerem i jak być bezpiecznym pasażerem na motocyklu. Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia oraz formularz do rezerwacji znajdują się na dedykowanej stronie szkolenia.

Dzień później, 16. czerwca zapraszamy na szkolenie dla wszystkich użytkowników motocykli enduro i turystycznych enduro. Korzystając z toru asfaltowego i ziemnego w Toruniu pojeździmy i poćwiczymy różne sytuacje, które mogą Was spotkać podczas podróżowania motocyklem o wyższym niż inne zawieszeniu 😉 Szczegóły dotyczące szkolenia oraz formularz do rezerwacji znajdują się na dedykowanej podstronie. Jeżeli jeździsz z pasażerem to zapraszamy również dzień wcześniej na szkolenie na torze z jazdy z pasażerem na motocyklu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl