Hondy w malowaniach Repsol już w salonach!

- MotoRmania

Poczuj się jak gwiazda zespołu Repsol Honda!

Informacja prasowa

Chcesz poczuć się jak gwiazda motocyklowych mistrzostw świata MotoGP? Odwiedź jeden z salonów Hondy, aby poznać z bliska limitowaną serię motocykli i skuterów w barwach zwycięskiego zespołu Repsol Honda.

Fabryczna ekipa Repsol Honda jest najbardziej utytułowanym zespołem w historii motocyklowych mistrzostw świata. Honda od początku swojej przygody z wyścigami Grand Prix zdobyła ponad 60 tytułów mistrzowskich. Dwa lata temu Australijczyk Casey Stoner zdobył w jej barwach swój drugi tytuł mistrza świata MotoGP, a w dwóch ostatnich sezonach motocykliści Repsol Hondy sięgali po mistrzowskie laury w klasyfikacji producentów i zespołów.

W tym sezonie, w najbardziej prestiżowych wyścigach motocyklowych na świecie, dominującymi zawodnikami oraz głównymi faworytami do zwycięstwa w MotoGP są Hiszpanie – Dani Pedrosa i Marc Marquez. Pedrosa, jako bardziej doświadczony z duetu Repsol Honda, trzykrotny mistrz świata mniejszych klas 125 i 250ccm, w ubiegłym roku dokonał niebywałego osiągnięcia wygrywając najwięcej, bo aż siedem z osiemnastu wyścigów MotoGP. Jego rodak, debiutujący w królewskiej klasie, mistrz kategorii Moto2, Marc Marquez, osiągając jedne z najlepszych czasów w przedsezonowych testach, jest również gotowy do walki o najwyższe miejsca na podium.

Ty także możesz poczuć się jak gwiazda MotoGP, a to dzięki tegorocznej ofercie największego producenta motocykli na świecie. Już dziś w salonach Hondy czeka na Ciebie aż pięć wyjątkowych maszyn, w specjalnym malowaniu Repsol Honda:
– CBR1000RR Fireblade – imponujący sportowymi osiągami i doskonałym prowadzeniem, kultowy motocykl z najwyższej półki,
– CBR600RR – tegoroczna nowość, niezwykle poręczny i legendarny model klasy supersport,
– CBR250R i CBR125R – zwinne i zadziorne modele dla osób poszukujących pierwszego sportowego motocykla,
– NSC50R – całkowicie nowy skuter o pojemności 50 cm3 wyróżniający się agresywną, sportową stylistyką.

W barwach Repsol Honda jeździli najsłynniejsi mistrzowie wyścigów motocyklowych: Mick Doohan, Valentino Rossi, Nicky Hayden, Casey Stoner, czy Dani Pedrosa. Odwiedź salon Hondy i dołącz do najlepszych.

Więcej szczegółów w autoryzowanych salonach Hondy oraz pod adresem www.honda.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl