Bagster Tank Protector – ubranie dla Twojego motocykla!
MotoRmania
13 maja 2013

Skórzane osłony zbiornika paliwa – Tank Covery, to kolejna pozycja w ofercie francuskiego producenta akcesoriów motocyklowych – firmy BAGSTER.

Informacja prasowa

W katalogu znajdziemy ponad 2000 pozycji dedykowanych do 450 modeli jednośladów.  Covery są specjalnie skrojone i dopasowane do konkretnego zbiornika, mocowane za pomocą pasków idealnie dopasowują się do kształtu zbiornika paliwa i owiewek. Od zewnętrznej, widocznej strony Tank Protektor firmy Bagster to skóra syntetyczna w kolorze lub grafice odpowiadającej oryginalnej na zbiorniku. Od wewnątrz, do baku, przylega delikatną gąbką, co gwarantuje ochronę lakieru.

Produkt oprócz ochrony lakieru na zbiorniku, pełni funkcje bazy do której możemy za pomocą systemu mocowania BAGSTER zamocować Tank Baga (W katalogu znajdziemy 13 modeli toreb w różnych wersjach kolorystycznych z systemem szybkiego montażu do Tank Coverów).

Poniżej znajdą Państwo link do katalogu – dzięki niemu szybko znajdziemy produkt dedykowany do konkretnego motocykla.

Strona producenta
Katalog tank coverów
Katalog bagster

Polskim importerem marki bagster jest firma coner-bikes. Dostępna pełna oferta francuskiego producenta!

Polub nas na Facebooku i œśledź nowości!
facebook.com/motomonsterpl

pphu Coner-Bikes
Piotr Coner
Chopina 4
42-360 Poraj
NIP 5771901181
www.bagster.com
www.motomonster.com.pl
www.bagster.pl
sklep@motomonster.pl
tel.884823785

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły