Suzuki GSXR 600 K1 vs Lamborghini Aventador: krótki pojedynek na ulicach Warszawy

- Piotr Jędrzejak

Mamy nadzieję, że w obliczu ostatnich filmów z „Frogiem w M3” oraz „Frogiem na motorze”, to nagranie nie zdobędzie złej sławy – w końcu obaj kierowcy byli dla siebie kulturalni, no i ostatecznie nie robili ani slalomów pomiędzy innymi autami, ani nie przelatywali na czerwonym… Ale o co chodzi?

Otóż Rado na swoim GSX-R 600 K1 zatrzymał się na światłach, tuż obok Lamborghini Aventadora – a wiecie jak kończą się takie spotkanie. No i rzeczywiście, zapaliło się zielone, obaj panowie ruszyli i… No cóż, motocyklista nie miał większych szans. A jak się okazało na najbliższych światłach, gdzie chłopaki miło sobie pogadali, Lambo jechało w najmniej agresywnym trybie. Zobaczcie więc co stało się później, gdy kierowca spuścił z kagańca swój 6,5-litrowy silnik V12…

Oglądajcie od 1:25.

Rado skomentował to krótko: „czas na litra 🙂„. Jak napisał, tak zrobił. Sprzedał swoją sześćsetkę i aktualnie jeździ litrowym Gixxerem. Dałby radę Aventadorowi?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl