Tylko 4 dni pozostały do akcji MotoMikołajki.pl w Warszawie!
MotoRmania
3 grudnia 2014

To już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, po raz kolejny na ulice Warszawy wyjedzie tłum mikołajów na motocyklach! Przejadą zwartą kolumną ze Stadionu Narodowego na Plac Zamkowy, eskortując podopiecznych z domów dziecka w ramach akcji MotoMikołajki.pl

informacja prasowa

Start od godziny 10:30 pod brama nr 2 Stadionu Narodowego! Zapraszamy!

Inauguracją tegorocznej akcji dla milusińskich będzie zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz przejazd zabytkowymi autobusami w kolumnie MotoMikołajów na Plac Zamkowy, gdzie nastąpi kolejna część mikołajkowej zabawy. Na Placu odbędą się konkursy na NajMikołajke, NajMikołaja oraz NajMotocykl. MotoMokołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny będą kwestowali na rzecz dzieci z domów dziecka, a w podzięce za zasilanie puszek. otrzymają symboliczny cukierek. Kolejna atrakcja tej części to utworzenie „żywej” choinki ze wszystkich uczestników akcji i pamiątkowe zdjęcie. Po zakończeniu zabawy na Placu Zamkowym, dzieci przejadą na dalszą część imprezy do parku zabaw Digiloo, zaś MotoMikołaje posilą się pyszną grochówką i rozjadą się do domów.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach, a także komunikaty dla Mikołajów śledźcie na stronie motomikolajki.pl oraz na Facebooku: facebook.com/MotoMikolajki.

Honorowy Patronat nad akcją MotoMikołajki.pl 2014 objął Pan Marek Michalak – Rzecznik Praw Dziecka. Patronatami medialnymi są – magazyny: Świat Motocykli i MotoRmania oraz serwisy internetowe: scigacz.pl, motocaina.pl, studentnews.pl, czasdzieci.pl. Akcje wspierają firmy: Rohlig Suus Logistic , BMW Motorrad Inchcape Motor, Klub Honda Hornet, PageGroup, 4 safe, Procter & Gamble, Garmin, Liberty Motors, Motorismo, Motoszkoła, Jagatex, Fanex.

Szczegółowy plan imprezy:
9:00 – wejście dzieci na stadion (zabawy na górkach – 1h, zwiedzanie stadionu tzw. Trasa piłkarska)
10:30 – początek zbiórki motocyklistów pod brama nr 2 (Brama główna od Ronda Waszyngtona)
11:30 – formowanie kolumny
11:45 – wyjazd na Plac Zamkowy
12:15 – 13:45 – atrakcje na Placu Zamkowym (wybory NajMikołaja, NajMikołajki, NajMotocykla, zdjęcie „żywej” choinki, kwestowanie dla dzieciaków)
14:00 – start z Placu Zamkowego i przejazd dzieci do Digiloo, motocykliści jada pod salon BMW Motorrad Inchcape Motor przy Al. Tysiąclecia 64
15:00 – rozpoczęcie zabaw w Digiloo
17:00 – koniec imprezy dla dzieci, powrót do domów

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły