2015 Ducati Scrambler i wydech Termignoni: genialne połączenie!

- Piotr Jędrzejak

Na pewno wiecie, że w ofercie Ducati na sezon 2015 pojawi się Scrambler. Przypomnimy Wam jedynie, że jego silnik to V-Twin o pojemności 803 ccm, który znacie z modelu Monster 796. Jest chłodzony powietrzem, a w zasadzie jedyna modyfikacja to zmiana ustawienia wałków rozrządu. Jeżeli mielibyśmy podsumować Scramblera w kilku słowach, to jest to motocykl całkiem prosty, ale niesamowicie atrakcyjny, a do tego posiada wyśmienity marketing – cały ten pakiet sprawia, że chcielibyśmy mieć go w garażu. Jeżeli jednak ktoś wciąż nie jest pewien, czy chciałby go posiadać, teraz rozwiejemy wątpliwości.

Dwóch gości odpowiedzialnych za rozwój akcesoriów testowało wydech Termignoni do Scramblera i postanowili to uwiecznić na krótkim nagraniu… Sprzęt brzmi genialnie i szatańsko zarazem! I to nawet pomimo tego, że nagranie pochodzi z niezbyt zaawansowanego mikrofonu w telefonie, a „uwalniając bestię” Julio nie odkręcił go nawet do połowy obrotomierza. Szok!

seryjny Ducati Scrambler

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl