2015 Ducati Scrambler i wydech Termignoni: genialne połączenie!
Piotr Jędrzejak
3 grudnia 2014

Na pewno wiecie, że w ofercie Ducati na sezon 2015 pojawi się Scrambler. Przypomnimy Wam jedynie, że jego silnik to V-Twin o pojemności 803 ccm, który znacie z modelu Monster 796. Jest chłodzony powietrzem, a w zasadzie jedyna modyfikacja to zmiana ustawienia wałków rozrządu. Jeżeli mielibyśmy podsumować Scramblera w kilku słowach, to jest to motocykl całkiem prosty, ale niesamowicie atrakcyjny, a do tego posiada wyśmienity marketing – cały ten pakiet sprawia, że chcielibyśmy mieć go w garażu. Jeżeli jednak ktoś wciąż nie jest pewien, czy chciałby go posiadać, teraz rozwiejemy wątpliwości.

Dwóch gości odpowiedzialnych za rozwój akcesoriów testowało wydech Termignoni do Scramblera i postanowili to uwiecznić na krótkim nagraniu… Sprzęt brzmi genialnie i szatańsko zarazem! I to nawet pomimo tego, że nagranie pochodzi z niezbyt zaawansowanego mikrofonu w telefonie, a „uwalniając bestię” Julio nie odkręcił go nawet do połowy obrotomierza. Szok!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły