Supermoto w slow motion: trening wheelie i stoppie!
Piotr Jędrzejak
17 marca 2016

Trening wheelie i stopali, nagrany z gimbalem, w zwolnionym tempie. Ogląda się przyjemnie!

Jeden z rodzimych vlogerów motocyklowych, Dajczu Moto Vlog podesłał nam swój nowy film. Pisze, że „jest zwolnione tempo i duuużo frajdy z jazdy na Supermoto!”. Co nie powinno Was dziwić, nawet przez chwilę nie zawahaliśmy się przed obejrzeniem. No i rzeczywiście, mamy trzech gości na różnych supermociakach: Husqvarna SMS 630, KTM 690 SM, Aprilia SX 125. Chłopaki trenują wheelie i stoppie, ale nie zobaczycie tutaj nic nadmiernie spektakularnego – są raczej początkujący, no ale przecież nikt nie urodził się stunterem (poza Stunterem13 oczywiście). A jednak, dzięki temu, że jest przyjemnie zmontowany, a wszystko dzieje się w slow motion, film ogląda się naprawdę bardzo przyjemnie.

Czwartek to już prawie piątek, więc polecamy na rozluźnienie!

Mamy tylko jedną małą uwagę. Przy slajdach tylne koło nie powinno być zablokowane – największa kontrola i efektywność takiego manewru jest wtedy, gdy tylne koło kręci się powoli. Zobaczcie kilka naszych filmów ze Slajd Zone, no i zapraszamy na trening!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły