Rozpoczęcie sezonu w salonie firmowym Motorway w Poznaniu
MotoRmania
13 kwietnia 2016

Jak co roku ekipa z salonu Motorway, przy ulicy Głogowskiej zaprasza na rozpoczęcie sezonu. Bogaty repertuar to standard spotkań, do którego przyzwyczaili się już wszyscy klienci, odwiedzający poznański salon podczas dni otwartych.

Tym razem będzie jeszcze ciekawiej! w sobotę 16 kwietnia odbędą się pokazy motocykli zabytkowych. 15 i 16 kwietnia będzie można przetestować kaski marki Shoei oraz odzież Modeki. Dodatkowo posiadacze kasków marki Shoei mogą liczyć na darmowy serwis i przygotowanie swoich garnków do sezonu.

Najbliższy weekend to również doskonała możliwość na uzupełnienie swojej wiedzy teoretycznej w zakresie doboru odzieży motocyklowej. Wasze pytania czy wątpliwości rozwieje profesjonalna ekipa z Motorway’a.

Imprezę rozpoczynamy już w piątek 15 kwietnia o godzinie 10 i bawimy się aż do 19! W sobotę 16 kwietnia od 10-18.

Salon Motorway zlokalizowany jest na ulicy Głogowskiej 348 w Poznaniu. Oprócz aktualnej odzieży i akcesoriów motocyklowych niemieckiej marki Modeka, holenderskiej marki Dane z membranami Gore-Tex oraz włoskiego Dainese czy Spidi, znajdziecie tu szeroką ofertę kasków Shoei, Scorpion czy AGV, obuwie motocyklowe Stylmartin i TCX, jeansy City Nomad, bieliznę funkcyjną Brubeck. Nasza oferta została również poszerzona o nawigację motocyklową TomTom Rider oraz systemy komunikacji Cardo. Posiadamy także części eksploatacyjne oraz zamienne do motocykli.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły