Trampki motocyklowe dla kobiet: Falco Kamila w Sklepie MotoRmania
MotoRmania
13 kwietnia 2016

Stylowe, damskie trampki motocyklowe na ciepłe dni – to poważna opcja do rozważenia dla pań lubiących miejską jazdę motocyklem.

informacja prasowa

Nie tylko podkreślają kobiecość i są zaprojektowane dla wygody kobiecych stóp, ale posiadają szereg cech i udogodnień, wyróżniających je spośród oferty na rynku. Po pierwsze – są w całości wykonane z wysokogatunkowej, licowej skóry, zapewniającej najwyższy komfort użytkowania oraz łatwość czyszczenia. Po drugie – posiadają poliuretanowe ochraniacze w kostkach, schowane od wewnętrznej strony. Po trzecie – są wodoodporne, więc mały deszcz czy przejazd przez kałużę, nie zmoczą Ci nóg. Po czwarte – w zestawie z butami znajduje się cienka, zdejmowana nakładka na przednią część lewego buta, żeby się nie ocierał bezpośrednio i nie brudził o dźwignię zmiany biegów.

Przyjrzyj się dokładnie zdjęciom lub odwiedź nas w sklepie stacjonarnym i zobacz rewelacyjne buty motocyklowe Falco Kamila, które jak żadne inne pasują tak dobrze do kobiecych stóp! Cena detaliczna to 599 PLN.

Falco Kamila w Sklepie MotoRmania (klik).

Te oraz inne modele butów motocyklowych Falco znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły