Promocja na Alpinestars – tylko do końca czerwca!

- MotoRmania

Teraz kupisz taniej nawet o 15%!

news sponsorowany

To ostatnie dni przedwakacyjnej promocji na kolekcję szosową Alpinestars! Inter Motors uruchomił właśnie nowy sklep on-line i z tej okazji przygotował taką niespodziankę. W niższych cenach kupicie teraz wszystkie produkty z kolekcji szosowej Alpinestars 2016, a maksymalny rabat 15% udzielany jest przy zakupie minimum dwóch produktów. Przy zakupie jednej rzeczy otrzymacie natomiast rabat w wysokości 10%. Ale uwaga, trzeba się spieszyć, bo promocja potrwa tylko do 30 czerwca 2016!

Alpinestars promocja intermotors (2)

Jak to działa? Akcja jest prosta i nie ma w niej żadnych kombinacji typu „rabat ma tańszą rzecz”. Zakupy możecie łączyć dowolnie, bez względu na ich wartość, a przy zakupie dwóch elementów otrzymujecie rabat 15%. Kalkulacja jest łatwa.

Przykładowy zestaw: Buty S-MX 6 (cena regularna 929 zł) + kołnierz NECK WARMER (cena regularna 62 zł) kosztowały dotychczas 991 zł. Teraz w promocji taki zestaw z rabatem 15% kosztuje 842 zł. W tej opcji oszczędzasz 149 zł.

Alpinestars promocja intermotors (4)

Szukaj okazji, bo jest w czym wybierać. Inter Motors udostępnił do promocji 390 różnych produktów z kolekcji 2016. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i przecenami. Sprawdź wszystkie produkty Alpinestars na InterMotors.pl.

Alpinestars promocja intermotors (3)

Najszybciej wszystkie oferty sprawdzisz na nowym www.intermotors.pl, gdzie również zrobisz zakupy. Jeżeli jednak wolisz zakupy w sklepach stacjonarnych to zapraszamy cię do jednego z 28 oddziałów Inter Motors lub do jednego z 30 Certyfikowanych Dilerów Alpinestars.

Zapraszamy! Odwiedź nasza nową stronę, www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.
Produkty Alpinestars na InterMotors.pl.

Alpinestars promocja intermotors (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl