Moto 5 The Movie już w ten weekend! Zobacz, kto zgarnął wejściówki do kina!
MotoRmania
25 lutego 2014

Do pokazu Moto 5 w kinie Luna zostało już tylko kilka dni!

W poprzednim tygodniu na stronach naszego portalu znaleźć mogliście konkurs, w którym do wygrania były 4 podwójne zaproszenia do kina Luna. Projekcja totalnie wypasionego Moto 5 The Movie odbędzie się już w najbliższą sobotę i pora ogłosić, kto wybierze się na pokaz razem z nami!

Pytanie było niezwykle proste, dotyczyło jednego z bohaterów Moto 5 – Adama Cianciarulo, a nasza skrzynka pocztowa uginała się pod naporem liczby przysyłanych maili. Dziękujemy za tak potężną aktywność! Drogą losowania wybraliśmy 4 osoby, które zgarniają podwójną wejściówkę na Moto 5!

Poznajcie zwycięzców:
– Magda Mitura
– Rafał Nałęcz-Staniszewski
– Kamil Parobczyk
– Michał Zabielski

Drodzy zwycięzcy, będziemy kontaktowali się z Wami drogą mailową. Do seansu zostały jeszcze 4 dni, więc jeszcze raz obejrzyjmy oficjalną zapowiedź filmu!

Jeżeli nie wygraliście wejściówek, a jednak bardzo chcecie obejrzeć Moto 5, oczywiście nic straconego! Bilety kosztują 15 pln i można je nabyć drogą mailową lub w siedzibie MotoX w Alei Prymasa Tysiąclecia. Nie są one dostępne w Kinie Luna. Wszystkie informacje o imprezie znajdziecie na Facebookowym wydarzeniu! Seans rozpocznie się 1. marca o godzinie 19:30, do zobaczenia!

Kontakt w sprawie biletów:
mx@motox.com.pl lub 606889265

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły