Romet Arrow Fly 2014: ścigacz w dwusuwie!
MotoRmania
24 lutego 2014

Moda powoduje zapotrzebowanie. Romet szybko reaguje na oczekiwanie młodych i wprowadza w 2014 na rynek nowy model: duży ścigacz dla użytkowników już od lat 14-tu!

Informacja prasowa

To, że nie posiadasz jeszcze prawa jazdy nie oznacza, że nie możesz jeździć w dynamicznym stylu. Romet Arrow Fly to maszyna nawiązująca stylistycznie do najszybszych motocykli. Manualna skrzynia biegów z 4 przełożeniami i aerodynamiczne owiewki pomogą młodemu kierowcy wkroczyć w świat maszyn sportowych. Arrow Fly, nowość w ofercie Rometu na rok 2014 to sportowy styl od lat 14-stu. Motorower napędzany jest silnikiem czterosuwowym o mocy 4KM, a dopracowany układ wydechowy zwiększa moc i jednocześnie zapewnia basowe brzmienie. Stylistyka i malowanie – jak w rasowym motocyklu sportowym. Lusterka znalazły się na przedniej owiewce, siedzenie osadzone zostało nisko za zbiornikiem, pozycja za kierownicą jest pochylona. Nowoczesności nadaje LEDowe oświetlenie z przodu oraz z tyłu, czy cyfrowy licznik z centralnie umieszczonym obrotomierzem. Podniesiony tył oraz siedzenie pokryte antypoślizgowym materiałem daje większą kontrolę nad pojazdem. Szerokie opony przód 110/70-17, tył 140/70-17; w połączeniu z dwoma hamulcami tarczowymi zapewniają dobre parametry jezdne.

Romet Arrow Fly już od marca dostępny w wersji czterosuwowej w cenie 5599 zł. Oczekiwany przez młodych użytkowników motocykl w wersji z dwusuwowym, chłodzonym cieczą silnikiem o mocy 6,5 KM i jeszcze lepszych właściwościach jezdnych, wkrótce znajdzie się w sprzedaży w punktach handlowych Sieci Romet.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły