Honda na IV Wrocławskich Targach Motocyklowych: prezentacja Fireblade SP, CTX700 i CTX700N!
MotoRmania
7 marca 2014

W dniach 15-16 marca 2014 zapraszamy na stoisko Honda RPM podczas IV Motocyklowych Targów we Wrocławiu, na polską premierą trzech wyjątkowych nowości 2014.

Informacja prasowa

Po raz pierwszy w Polsce, na stoisku autoryzowanego dealera RPM podczas Wrocław Motorcycle Show w dniach 15-16 marca zostanie zaprezentowany nowy, stworzony do bicia rekordów – CBR 1000RR Fireblade SP. Ten legendarny super sport nie tylko wygląda niesamowicie, on po prostu jest niesamowity. Wystarczy wspomnieć, że stworzony został z myślą o torze, ale dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych.

Honda zaprezentuje również dwa całkowicie nowe cruisery CTX700 i CTX700N co ucieszy wszystkich wielbicieli turystyki motocyklowej. Przyjemność z jazdy, funkcjonalność, łatwa obsługa i niskie koszty utrzymania tych motocykli czynią z nich również idealny środek codziennego transportu!

Na stoisku RPM zwiedzający zobaczą również inne kultowe jednoślady, z których słynie Honda. Serdecznie zapraszamy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły