Dzień na torze w Gostyniu – mniej szkolenia, więcej jazdy
MotoRmania
5 maja 2014

Tym razem SzkolenieMotocyklowe.pl zaprasza na Dzień Torowy na torze w Gostyniu!

Informacja prasowa

Dzień Torowy to kolejny nowy projekt autorstwa szkoleniemotocyklowe.pl – mniej elementów szkolenia, dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów. Do Gostynia zapraszamy w niedzielę, 15. czerwca.

Charakter wydarzenia

Dzień jazdy na torze – tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy pojadą po nitce toru Gostyń w trzech 8 osobowych grupach w sesjach po 15 minut. Podziału na grupy przed rozpoczęciem jazdy dokonają instruktorzy HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy. Instruktorzy prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00. W tym czasie, w przerwach, będziecie mogli podyskutować na temat techniki jazdy i pokonywania nitki toru oraz w razie potrzeby skorzystać z naszego mini-warsztatu i przeprowadzić podstawowe regulacje motocykli.

Kto może wziąć udział?

Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy. Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze. Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o szczegóły.

Jakie motocykle zostaną wpuszczone na tor?

Sprawne technicznie! Możesz przyjechać takim motocyklem, jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

Kto poprowadzi zajęcia?

Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl. Tym razem udział potwierdziła również Natalia Florek – zawodniczka Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz imprez międzynarodowych, która chętnie podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem w jeździe na motocyklu.

Plan dnia

Od godziny 8:45 do godz. 9:00 rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Na miejscu należy okazać dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW). Od godziny 9:00 do 9:45 odprawa i krótkie zajęcia teoretyczne dotyczące zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Gostyniu.

10:00 – 16:00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W ciągu całego dnia, do godziny 16:00 każda grupa wyjedzie 8 razy na nitkę toru.

16:15 – zakończenie i rozdanie pamiątkowych certyfikatów udziału w Dniu Torowym na torze w Gostyniu.

Wszelkie dodatkowe szczegóły, sprawy organizacyjne, wolne miejsca i sposób rejestracji znajdziecie na stronie organizatora!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły