Ojciec i syn na motocyklach przez Himalaje – obejrzyjcie 60-minutowy reportaż!
Piotr Jędrzejak
5 maja 2014

Poznajcie Witolda Palaka oraz jego 17-letniego syna, Adriana. Obaj panowie przejechali na Royal Enfieldach najwyższe góry świata!

Witold jest podróżnikiem z zamiłowania, zwiedził już niemalże pół świata, ale dopiero dwa lata temu zaraził się pasją motocyklową. Postanowił, że to właśnie na dwóch kołach pokona Himalaje, ale musiał znaleźć do tego partnera. Wybór padł na… jego syna, Adriana! Chłopak już niejednokrotnie podróżował z ojcem, jednak wyprawa w Himalaje miała być tą najtrudniejszą i najbardziej niezapomnianą. Adrian akurat kończył gimnazjum, a Witold postanowił, że to jest ten moment. Adrian zrobił sobie więc roczną przerwę w edukacji, którą obaj panowie wykorzystali na zrobienie sobie prawka (Adrian na 125-tki) oraz podróż przez Himalaje na Royal Enfieldach. Obejrzyjcie ponad godzinny reportaż, koniecznie w HD!

Adrianowi R. dziękujemy za podesłanie linka, a Telewizji Kraśnik jesteśmy wdzięczni za udostępnienie tego materiału na YouTube!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły