Każda wspaniała przygoda ma swój początek.

informacja prasowa

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Milwaukee_EightW trakcie Open House będzie już można zobaczyć na żywo najnowszy silnik Milwaukee-Eight®, 9 Big Twin w historii H-D, serce nowych modeli z rodziny Touring. A także wypróbować jego moc w trakcie bezpłatnych jazd próbnych. Będzie można również stworzyć wizję własnego motocykla custom wraz Królami Custom lokalnego dealera czy poznać najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®.

Albo po prostu wypić kawę i poczuć tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi.

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł HD_Street_Glide_Specialznaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności – od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Uwaga! Pierwszych 50 gości otrzyma – w każdym salonie – pamiątkowe odznaki.

Daty i miejsca:

23/24.09.2016 – Katowice, Kraków, Łódź, Szczecin, Warszawa (Twin Peaks), Wrocław

30.09/01.10.2016 – Gdańsk, Poznań, Warszawa (Liberator)

Odkryj nowe motocykle Harley-Davidson z rocznika 2017! Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: harley-davidson.pl

FB_MY17_OH_post