Dni otwarte w salonach Harley-Davidson

- MotoRmania

Każda wspaniała przygoda ma swój początek.

informacja prasowa

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Milwaukee_EightW trakcie Open House będzie już można zobaczyć na żywo najnowszy silnik Milwaukee-Eight®, 9 Big Twin w historii H-D, serce nowych modeli z rodziny Touring. A także wypróbować jego moc w trakcie bezpłatnych jazd próbnych. Będzie można również stworzyć wizję własnego motocykla custom wraz Królami Custom lokalnego dealera czy poznać najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®.

Albo po prostu wypić kawę i poczuć tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi.

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł HD_Street_Glide_Specialznaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności – od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Uwaga! Pierwszych 50 gości otrzyma – w każdym salonie – pamiątkowe odznaki.

Daty i miejsca:

23/24.09.2016 – Katowice, Kraków, Łódź, Szczecin, Warszawa (Twin Peaks), Wrocław

30.09/01.10.2016 – Gdańsk, Poznań, Warszawa (Liberator)

Odkryj nowe motocykle Harley-Davidson z rocznika 2017! Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: harley-davidson.pl

FB_MY17_OH_post

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl