„Fuck, mom! FUCK!” Matka w samochodzie potrąciła syna na motocyklu

- Piotr Jędrzejak

No nie. No po prostu ***** no nie…

Matka w samochodzie najechała swojego syna na motocyklu. Jak to się mogło stać?!

Film z kamery na kasku zaczyna się na parkingu. Syn-motocyklista się ubiera, w tym czasie rozmawiając ze swoją matką o rzeczach. Gdy ten skończył się przygotowywać, kobieta z matczyną troską żegna go słowami „Jedź bezpiecznie.” oraz, o ironio, „Uważaj na idiotów.”

Następnie nie dzieje się nic ciekawego, więc możecie od razu przewinąć do 3:20. Motocyklista dojeżdża do skrzyżowania, jest na podporządkowanej. Zatrzymuje się, aby przepuścić samochód i BOOM! Matka uderza go ze sporym impetem. Dalej następuje bardzo dużo „faków” zaczynających się od „Fuck, mom! FUCK!”

https://www.youtube.com/watch?v=vr6GkwQDDjk

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale wątpimy, aby motocykl przetrwał na tyle silne uderzenie bez uszkodzeń. Matka oczywiście bardzo przeprasza. Mówi, że go nie widziała.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl