Budujemy Tor – głosowanie na tor szkoleniowy w Krakowie trwa, pomożecie?

- MotoRmania

Cała Polska wspiera, Kraków głosuje. Potrzebujemy twojego wsparcia! Zagłosuj w dniach 27.09 – 05.10.2014.

Po raz pierwszy masz szansę zdecydować na co zostaną wydane pieniądze z budżetu Krakowa. Władze Krakowa chcą usłyszeć głos mieszkańców Krakowa i poznać ich potrzeby – MotoRmania już pisała o tym pomyśle. Apelujemy o poparcie i oddanie swojego głosu na projekt nr 96: KRAKÓW PRZYJAZNY MOTOCYKLISTOM. BEZPIECZEŃSTWO I RYWALIZACJA 2015, oraz przede wszystkim na:

projekt nr 13: MIEJSKI PLAC MANEWROWY; MOTOCYKLOWO – SAMOCHODOWY TOR SZKOLENIOWY

Tor ma być o długości ok. 700m i średniej szerokości 8 metrów, dodatkowo plac manewrowy 40x60m. Kraków jako jedno z niewielu miast w Polsce nie posiada obecnie żadnego miejsca, w którym w bezpiecznych warunkach motocykliści i kierowcy samochodów mogliby doskonalić technikę jazdy, sprawdzić swoje umiejętności i uczyć się od innych, jak jeździć lepiej i bezpieczniej.

Tor w krakowie (1)

Tor szkoleniowy w Krakowie to przede wszystkim:
– bezpieczne, ogólnodostępne miejsce dla doskonalenia techniki jazdy motocyklem i samochodem,
– spokojniejsze osiedla i ulice, wolne od fanów motoryzacji sprawdzających swoje umiejętności ,
– miejsce spotkań i wydarzeń motoryzacyjnych oraz wzrost prestiżu miasta w sportach motorowych,
– miejsce testowania prototypowych rozwiązań z zakresu motoryzacji przez studentów i naukowców z krakowskich uczelni.

Głosować można od 27 września do 5 października 2014 roku za pomocą strony internetowej www.budzet.krakow.pl lub osobiście w punktach głosowania. Głosować można tylko jeden raz. Do weryfikacji ilości oddanych głosów służy nr PESEL. Prawo do udziału w głosowaniu mają osoby zamieszkałe na terenie miasta Krakowa, które najpóźniej w dniu głosowania ukończyły 16 lat. Nie musza być to osoby zameldowane w Krakowie

Zobaczcie film (a poniżej opis) w jaki sposób głosować – zapraszamy na stronę głosowania!

plakat Tor w krakowieAby oddać ważny głos należy wybrać 5 projektów ogólnomiejskich oraz 5 dzielnicowych, przydzielić od 5 punktów do 1 punktu, przy czym liczymy, że projektowi nr 13 przyznasz 5 punktów.

W pozycji opisanej na karcie do głosowania jako „zadania o charakterze lokalnym”, należy wpisać numer dzielnicy (cyfra rzymska), w której chcemy wskazać do realizacji zadania o charakterze lokalnym (rubryka „nr dzielnicy”). Następnie – w wolnych rubrykach należy wpisać numer wybranego przez nas zadania (cyfra arabska), przyporządkowując mu ilość punktów jakie mu przyznajemy.

W przypadku głosowania na „zadania o charakterze ogólnomiejskim” – postępujemy jak wyżej.

Analogicznie oddajemy głos za pomocą Internetu, gdzie w formularzu karty do głosowania mamy do uzupełnienia wyżej opisane pozycje. Dodatkowo etap głosowania elektronicznego kończy się wpisaniem kodu CAPTCHA oraz kliknięciem przycisku „Głosuj”.

Wszystkie rubryki muszą być uzupełnione o numery wybranych przez nas zadań, inaczej głos będzie nieważny!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl