FAIL: Jak zjechać z paki bez użycia najazdu?

- Piotr Jędrzejak

Wcześniej pokazywaliśmy Wam, jak wjechać na pakę pickupa beż użycia najazdu – styl trochę nieokiełznany, ale się udało. Teraz Arek podesłał nam linka (dzięki!) z odwrotną operacją. Jeżeli zastanawiacie się, jak tym razem zjechać z paki bez użycia najazdu, za chwilę się dowiecie!

Jeżeli posiadacie motocykl offroadowy, tak jak facet na filmie, w teorii będzie to proste. Trzeba dać sporo gazu i ruszyć na tyle agresywnie, żeby motocykl zeskoczył na dwa koła. Tyle w teorii, bo praktyka to już zupełnie co innego – zobaczcie, ale nie powtarzajcie…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl