Nieudany skok i whiskey throttle z finiszem… na pace pickupa!

- Piotr Jędrzejak

Enduro chłopaki w bliżej nieokreślonej części świata nagrali film, który okrąża właśnie cały glob. Nic dziwnego, bo jest całkiem zabawny i idealnie pasuje na rozluźnienie w poniedziałkowy poranek!

Dwóch endurowców znalazło mały skok – jeden przeleciał, ale drugi jakby się przestraszył… W efekcie wjechał w dziurę, niemalże zrzuciło go z siodła i nastąpiło tak zwane whiskey throttle. To ten moment, kiedy totalnie nie ogarniasz motocykla, prawie spadasz, a Twój prawy nadagarstek samoczynnie odkręca gaz. No i niestety potężna 450-tka poniosła przerażonego ridera… Ale za to w jakim stylu miał lądowanie!! Gdyby nie pogięta klapa od pickupa, pomyślelibyśmy, że zrobił to celowo!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl