Supermoto, przestrzelony zakręt i jazda po barierce – szczęściarz!

- Piotr Jędrzejak

Supermoto to sprzęty o tak uniwersalnym zastosowaniu, że ich właściciele wciąż potrafią nas zaskakiwać!

Ten facet trochę przekozaczył z prędkością dojeżdżając do zakrętu. Gdyby był profesjonalistą i dobrze znał przyczepność asfaltu oraz opon, prawdopodobnie na supermociaku złożyłby się w ten zakręt bez większego problemu. Tak jednak nie było, a więc stało się to, co zawsze dzieje się w takich sytuacjach – wyniosło go szeroko, bardzo szeroko.

Nawet zjazd na przeciwny pas ruchu nie wystarczył (szczęście, że nie jechał tam żaden samochód!). A gdy asfalt się zaczął kończyć, z niebezpieczną prędkością zaczęła zbliżać się betonowa bariera… Gdy już byliśmy pewni, że to spotkanie zakończy się w sposób zaliczany do nieprzyjemnych, stało się coś zupełnie innego – supermociak poszedł po bandzie, jak w motocrossie!

I jak tu nie lubić supermoto?!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl