Video relacja z finałowej rundy MP i PP Supermoto w Toruniu!

- Piotr Jędrzejak

W poprzedni weekend, 20-21 września, na torze w Toruniu rozegrała się szósta, a zarazem finałowa runda Mistrzostw oraz Pucharu Polski Supermoto!

Emocje jak zwykle sięgały zenitu – szczególnie, że to były już ostatnie wyścigi w tym roku, a zarówno w Pucharze, jak i w Mistrzostwach złoto nie zostało jeszcze przesądzone! W Pucharze Polski 2014 zwyciężył Michał Pawlik, na drugim stopniu stanął Daniel Gomuła, a trzeci był Bartłomiej Chudoba. Walka w klasie mistrzowskiej była niezwykle zacięta, ale Mistrzem Polski, z przewagą zaledwie 2 (słownie: dwóch!) punktów został Piotr Kaczorowski! Tytuł Vice Mistrza zgarnął Jędrzej Żuralski, a brąz zgarnął Piotr Salamon. Gratulujemy!

Jak zwykle na miejscu obecny był Niwy i oczywiście jak zwykle coś nakręcił. Oglądajcie, bo zarówno film, jak i same zmagania, są niesamowicie widowiskowe!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl