Video relacja z finałowej rundy MP i PP Supermoto w Toruniu!
Piotr Jędrzejak
29 września 2014

W poprzedni weekend, 20-21 września, na torze w Toruniu rozegrała się szósta, a zarazem finałowa runda Mistrzostw oraz Pucharu Polski Supermoto!

Emocje jak zwykle sięgały zenitu – szczególnie, że to były już ostatnie wyścigi w tym roku, a zarówno w Pucharze, jak i w Mistrzostwach złoto nie zostało jeszcze przesądzone! W Pucharze Polski 2014 zwyciężył Michał Pawlik, na drugim stopniu stanął Daniel Gomuła, a trzeci był Bartłomiej Chudoba. Walka w klasie mistrzowskiej była niezwykle zacięta, ale Mistrzem Polski, z przewagą zaledwie 2 (słownie: dwóch!) punktów został Piotr Kaczorowski! Tytuł Vice Mistrza zgarnął Jędrzej Żuralski, a brąz zgarnął Piotr Salamon. Gratulujemy!

Jak zwykle na miejscu obecny był Niwy i oczywiście jak zwykle coś nakręcił. Oglądajcie, bo zarówno film, jak i same zmagania, są niesamowicie widowiskowe!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły