Yamaha MT-07 Moto Cage: Stunter13 w oficjalnym video promocyjnym!

- Piotr Jędrzejak

Na dzień przed prasowymi premierami targów Intermot (które już dzisiaj!), Yamaha pochwaliła się nową wersją swojego bestsellerowego modelu MT-07, tym razem o nazwie Moto Cage!

Jest to nawiązanie do miejskich klimatów i przede wszystkim do stuntu. Właśnie dlatego Yamaha postanowiła nagrać video promocyjne z najlepszym stunterem na naszym globie, z Rafałem Pasierbkiem! Jak zobaczycie na filmie, MT-07 ma spory potencjał! Stopale, pionowe wheelie, cyrkle, drifty, czy nawet wyskok ze stoppie nie jest dla tego motocykla większym problemem. Yamaha MT07 Moto Cage 2015 ze Stunterem 13 (26)Zanim jednak obejrzycie Stuntera13 w akcji, przekonajcie się, czym jest nowość od Yamahy

MT-07 Moto Cage, tak jak wszelkie pozostałe, seryjne wariacje na temat serii MT, nie posiada drastycznych różnic względem bazowego motocykla. Moto Cage ma identyczne specyfikacje jak MT-07. Teoretycznie nawet masa jest identyczna, aczkolwiek wydaje nam się, że mogła się delikatnie zwiększyć przez dodanie bocznych gmoli… To znaczy stunt-klatki! Poza tym, charakterystyczne jest przede wszystkim rzucające się w oczy malowanie, czy taki stunt-detal, jak chropowate naklejki na górnej części zbiornika. Moto Cage ma też trochę dodatków, jak crash pady, osłony chłodnicy, hand-guardy, czy mała, ale regulowana owiewka nad przednią lampą. Krótko mówiąc, dzięki stosunkowo niewielkim zmianom, Yamaha pokazała nowy, totalnie odjazdowy sprzęt dla młodych gniewnych! Nam się podoba! A teraz zobaczcie, jak radzi sobie na nim Stunter13:

Yamaha MT07 Moto Cage 2015 ze Stunterem 13 (1)

Yamaha MT07 Moto Cage 2015 ze Stunterem 13 (23)

Yamaha MT07 Moto Cage 2015 ze Stunterem 13 (9)

Yamaha MT07 Moto Cage 2015 ze Stunterem 13 (12)

Yamaha MT07 Moto Cage 2015 ze Stunterem 13 (18)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl