Yamaha MT-07 Moto Cage: Stunter13 w oficjalnym video promocyjnym!
Piotr Jędrzejak
30 września 2014

Na dzień przed prasowymi premierami targów Intermot (które już dzisiaj!), Yamaha pochwaliła się nową wersją swojego bestsellerowego modelu MT-07, tym razem o nazwie Moto Cage!

Jest to nawiązanie do miejskich klimatów i przede wszystkim do stuntu. Właśnie dlatego Yamaha postanowiła nagrać video promocyjne z najlepszym stunterem na naszym globie, z Rafałem Pasierbkiem! Jak zobaczycie na filmie, MT-07 ma spory potencjał! Stopale, pionowe wheelie, cyrkle, drifty, czy nawet wyskok ze stoppie nie jest dla tego motocykla większym problemem. Zanim jednak obejrzycie Stuntera13 w akcji, przekonajcie się, czym jest nowość od Yamahy

MT-07 Moto Cage, tak jak wszelkie pozostałe, seryjne wariacje na temat serii MT, nie posiada drastycznych różnic względem bazowego motocykla. Moto Cage ma identyczne specyfikacje jak MT-07. Teoretycznie nawet masa jest identyczna, aczkolwiek wydaje nam się, że mogła się delikatnie zwiększyć przez dodanie bocznych gmoli… To znaczy stunt-klatki! Poza tym, charakterystyczne jest przede wszystkim rzucające się w oczy malowanie, czy taki stunt-detal, jak chropowate naklejki na górnej części zbiornika. Moto Cage ma też trochę dodatków, jak crash pady, osłony chłodnicy, hand-guardy, czy mała, ale regulowana owiewka nad przednią lampą. Krótko mówiąc, dzięki stosunkowo niewielkim zmianom, Yamaha pokazała nowy, totalnie odjazdowy sprzęt dla młodych gniewnych! Nam się podoba! A teraz zobaczcie, jak radzi sobie na nim Stunter13:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły