Wyścigi, treningi i szkolenia – co u Natalii Florek?
Natalia Florek
20 sierpnia 2013

Ostatnie tygodnie były pracowite… Wyścigi motocyklowe, szkolenia, motocross – czyli sezon w pełni!

Ostatnie tygodnie są na bardzo wysokich obrotach, nie zwalniam! W czeskim Moście pobiłam swój rekord podczas rundy Mistrzostw Polski i Mistrzostw Alpe Adria, następnie odbyły się kolejne zawody w Poznaniu, gdzie nie obeszło się bez małych problemów technicznych typu spalone sprzęgło czy krzywe nowiuteńkie tarcze. 10. sierpnia razem z Hondą Motorista i szkoleniemotocyklowe.pl organizowaliśmy szkolenie na torze kartingowym w Gostyniu, tym razem z naciskiem na sprawne pokonywanie zakrętów. 21. września podobne szkolenie zrobimy w Toruniu, zapraszamy na tor!

W dniach 14-15. sierpnia jeździłam na torze Slovakiaring na treningach Suzuki Grandys Duo jako jedna z instruktorów. Również z teamem Suzuki Grandys Duo pojechałam do upalnej Chorwacji na podwójną rundę Mistrzostw Alpe Adria, co zaowocowało kolejnymi punktami w klasyfikacji generalnej, dając mi 7. pozycję. Do końca Alpe Adria pozostały jeszcze 2 wyścigi. W Mistrzostwach Polski jestem na 5. pozycji, tutaj pozostało jeszcze 6 wyścigów do rozstrzygnięcia – sporo może się pozmieniać. W wolnym czasie przygotowuję się kondycyjnie na torze motocrossowym, coraz bardziej uzależniając się od tego sportu! W dniach 24-25. sierpnia kolejna runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w Poznaniu, a na początku września runda w Słowacji…

Dziękuję za wsparcie firmom:
AFA-TRANS, MTC GRUNTKOWSKI, IXON, Inter Motors, MOTUL, SHIMA, PHOTOACTION, Go Pro, MOTOCYKLE POLSKA, Kancelaria Radców Prawnych Piotr Matysiak, EUROTOLL oraz MotoRmania!

Natalia Florek
Redaktor naczelny

Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły