Felietony Pacyfki z miesięcznika MotoRmania po raz pierwszy online!
MotoRmania
9 czerwca 2016

Czytaliście felietony Moniki Pacyfki Tichy w papierowej MotoRmanii? Jeśli nie, albo chcecie je sobie przypomnieć, możecie je pobrać bezpłatnie w formie eBooka!

informacja prasowa

Life is a Highway, 
I’m gonna ride it all night long… 
(Rascal Flatts)

Znajdziecie tam przemyślenia dotyczące nie tylko motocykli, ale także jak jeżdżenie na nich (i generalnie: bycie sobą) wpływa na nasze związki, małżeństwa, relacje z rodzicami i obraz w społeczeństwie.

Sam serwis jest również ciekawą inicjatywą: zamieszczone w nim eBooki pobiera się bezpłatnie, natomiast jeśli po przeczytaniu uznamy, że nam się podobały, możemy wesprzeć autora dowolnie wybraną kwotą. Można je też do woli kopiować i wysyłać znajomym, którzy również mogą takiej wpłaty dokonać. W serwisie jest kilka innych książek naszej felietonistki (np. erotyczne fantasy 🙂 ), a także kilkaset innych tytułów (głównie w języku angielskim). OpenBooks.com jest międzynarodowy, ale został założony w Polsce przez Michała Kicińskiego, współtworcę słynnej gry „Wiedźmin”.

eBoook Moniki Pacyfki Tichy pod tytułem „Bo życie jest drogą” możecie pobrać z OpenBooks.com.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły