Felietony Pacyfki z miesięcznika MotoRmania po raz pierwszy online!

- MotoRmania

Czytaliście felietony Moniki Pacyfki Tichy w papierowej MotoRmanii? Jeśli nie, albo chcecie je sobie przypomnieć, możecie je pobrać bezpłatnie w formie eBooka!

informacja prasowa

Life is a Highway, 
I’m gonna ride it all night long… 
(Rascal Flatts)

Znajdziecie tam przemyślenia dotyczące nie tylko motocykli, ale także jak jeżdżenie na nich (i generalnie: bycie sobą) okladka - bo zycie jest droga - pacyfkawpływa na nasze związki, małżeństwa, relacje z rodzicami i obraz w społeczeństwie.

Sam serwis jest również ciekawą inicjatywą: zamieszczone w nim eBooki pobiera się bezpłatnie, natomiast jeśli po przeczytaniu uznamy, że nam się podobały, możemy wesprzeć autora dowolnie wybraną kwotą. Można je też do woli kopiować i wysyłać znajomym, którzy również mogą takiej wpłaty dokonać. W serwisie jest kilka innych książek naszej felietonistki (np. erotyczne fantasy 🙂 ), a także kilkaset innych tytułów (głównie w języku angielskim). OpenBooks.com jest międzynarodowy, ale został założony w Polsce przez Michała Kicińskiego, współtworcę słynnej gry „Wiedźmin”.

eBoook Moniki Pacyfki Tichy pod tytułem „Bo życie jest drogą” możecie pobrać z OpenBooks.com.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl