Szkolenia na torach: w Toruniu dla początkujących oraz w Gostyniu z Natalią Florek!

- MotoRmania

Już 26. lipca oraz 10. sierpnia SzkolenieMotocyklowe.pl po raz kolejny zabierze kursantów na wyższy poziom umiejętności! 

Informacja prasowa

Najbliższe organizowane szkolenia odbędą się w dwóch różnych miejscach, będą miały różny profil, a przeznaczone są dla różnych motocyklistów.

Szkolenie dla MOTO|świeżaków
Racing Arena Toruń
26. lipca 

Szkolenie przeznaczone jest dla początkujących motocyklistów, więc podczas zajęć szczególny nacisk położymy na:
– omówienie prawidłowej techniki jazdy na motocyklu i wszystkiego czego mogło zabraknąć na kursach prawa jazdy, które kończyliście,
– zajęcie prawidłowej pozycji na motocyklu którym przyjedziesz. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziemy służyć pomocą w zakresie podstawowych regulacji motocykli,
– poznanie prawidłowej techniki skrętu z wykorzystaniem przeciwskrętu oraz zmiany biegów (m.in. redukcji z przegazówką).

Szkolenie tym razem odbędzie się na nowym obiekcie w Toruniu – torze Racing Arena. Tor charakteryzuje się bardzo dobrą nawierzchnią oraz dużą ilością różnorodnych zakrętów, co pozwoli ćwiczyć uczestnikom technikę jazdy przy niewielkich prędkościach jazdy. Schemat toru widzicie poniżej, a więcej szczegółów, plan szkolenia, cenę, wolne miejsca oraz możliwości zapisania się znajdziecie na stronie organizatora.

Pewniej w zakręcie | szkolenie z Natalią Florek
Tor Gostyń
10. sierpnia

Szkolenie ma na celu poćwiczenie sprawnego i coraz szybszego pokonywania zakrętów. Taką możliwość daje nam doskonale przygotowany tor w Gostyniu. Jego rozmiar pozwala na doskonalenie techniki jazdy pod okiem instruktorów, którzy z kilku miejsc mogą ciągle obserwować poczynania wszystkich uczestników.

Na to szkolenie po raz kolejny zaprosiliśmy Natalię Florek i ona jako nasz gość specjalny, a jednocześnie jedna z najszybszych zawodniczek w Polsce, posłuży Wam radą i pomocą przy poznawaniu tajników dobrej technicznie jazdy na motocyklu. Schemat toru w Gostyniu widzicie poniżej, a więcej szczegółów, plan szkolenia, cenę, wolne miejsca oraz możliwości zapisania się znajdziecie na stronie organizatora.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl