Halloween już za kilka dni, a z tej okazji wraz z Motorismo organizujemy dla Was konkurs z pięcioma kalendarzami na rok 2013!

Zbliża się zima, motocykle zostają w garażach, a więc trzeba wymyślić sposób, aby dwa koła wciąż były codziennością. Z pewnością Twój humor poprawi się, ilekroć spojrzysz na ścianę ozdobioną jednym z pięciu kalendarzy Motorismo. Odliczaj dzięki niemu dni do rozpoczęcia nowego sezonu, a grafiki wykorzystaj jako oryginalne urozmaicenie Twojej przestrzeni!

Kalendarz kosztuje 49 złotych, ale Wy możecie mieć go za darmo. Jak zgarnąć jeden z pięciu sztuk? Zasady są proste:

Dobry przykład zdjęcia konkursowego

Na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl, przyślijcie nam swoje jedno zdjęcie o tematyce łączącej w sobie motocyklizm oraz Halloween – może to być przystrojony motocykl, motocyklowe przebranie, odpowiednio wyrzeźbiona dynia… Puśćcie wodze fantazji! My umieścimy wasze zdjęcie w galerii pod tym artykułem. Każda fotka ma swój odrębny adres i odrębny system kliknięć „Lubię to”, a więc tak jak w poprzednich edycjach konkursu – wygrywa pięciu autorów zdjęć, które otrzymają największe liczby kciuków w górę! Szykujcie się, Halloween już w środę 31. października!

Uwaga! Każdy może podesłać tylko jedno zdjęcie, więc dobrze się zastanówcie przed wyborem. Optymalna rozdzielczość zdjęcia to około 1200×800 pikseli. Konkurs ogłaszamy dziś, abyście mieli czas na przygotowanie się, bo Halloween już 31. października – fotki możecie wysyłać w dowolnym czasie aż do zakończenia, ale im wcześniej, tym lepiej. Konkurs potrwa do piątku 2. listopada i tego dnia w okolicach południa ogłosimy pięciu zwycięzców.

Aktualizacja! Przedłużamy konkurs do 5. listopada ze względu na weekendowe imprezy halloweenowe!

Pamiętajcie, rozsyłanie swojego zdjęcia po znajomych, kolegach z pracy, partnerach biznesowych oraz szeroko pojęte spamowanie dozwolone! Zawsze to więcej „lajków”, a motocyklowe kalendarze na drzewach nie rosną!

Zobaczcie, jak wyglądała MotoRmania w klimatach Hallowen 2011:

 

Galeria konkursowa: