Nowy ZX-10RR! Czy to wam czegoś nie przypomina?

- MotoRmania

Kilka dni temu podczas oficjalnego testu WSBK w Jerez mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy nowe wcielenie ultra-skutecznego Kawasaki ZX-10RR.

Zanim przejdziesz niżej przeczytaj nasze zaproszenie 🙂 Bezpłatne treningi na asfalcie! Bezpłatne treningi na flat tracku! Bezpłatne seminaria z ustawień zawieszenia! Bon na „1500zł Plus” u naszych partnerów. To wszystko za free po wykupieniu subskrybcji w cenie 149zł rocznie! DOŁĄCZ DO NAS! Zostań SUBSKRYBENTEM MOTORMANII DZIŚ i miej niesamowity sezon 2021!

Który wybierasz? 2020 czy 2021?

Na zdjęciu możemy porównać kształt przednich owiewek nowego i starego modelu ZX-10RR. Nowy przypomina bardziej Kawasaki H2, co oznacza, że zapewne nowy przód uzyskuje lepszą charakterystykę aerodynamiczną. Nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych informacji, ale wprowadzono też istotne zmiany w silniku. Na poziomie WSBK obydwaj zawodnicy fabryczni, Jonathan Rea oraz Alex Lowes od razu byli bardzo szybcy podczas testu w Jerez. Uzyskiwali czasy w granicach 1min 38 sekund, a zatem bardzo wyśrubowane rezultaty. Czy jest ktoś kto postawi pieniądze na to, że Rea nie zdobędzie kolejnego tytułu?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl