Żegnamy Yamahę R6. Od 2021 dostępna bez homologacji.
MotoRmania
20 listopada 2020

Po 21 latach Yamaha zaczyna kończyć przygodę z R6. Modelem, który z całą pewnością będzie legendarny. Plotki, że Yamaha w przypadku tego modelu nie podejmie walki z kolejną normę emisji spalin( Euro 5) krążyły już od 2017 roku. Wtedy nieoficjalnie dowiadywaliśmy się od przedstawicieli koncernu, że to ostatnie wcielenie tej maszyny. Nie będzie już modeli 2021. Przynajmniej nie w Europie, ani w USA. Będzie można zakupić R6 RACE, czyli motocykl niehomologowany, którego nie można legalnie zarejestrować. Ten ma służyć zawodnikom lub po prostu miłośnikom treningów torowych. Yamaha przygotowała opcję kitów wyścigowych, które będzie można dodatkowo zamówić..

Poczekaj jeszcze! Przyjmij nasze zaproszenie 🙂 Bezpłatne treningi na asfalcie! Bezpłatne treningi na flat tracku! Bezpłatne seminaria z ustawień zawieszenia! Bon na „1500zł Plus” u naszych partnerów. To wszystko za free po wykupieniu subskrybcji w cenie 149zł rocznie! DOŁĄCZ DO NAS! Zostań SUBSKRYBENTEM MOTORMANII DZIŚ i miej niesamowity sezon 2021!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły