Jak zarobić pół miliona na motocyklu? Szok w wersji MiniGP.

- MotoRmania

Bardzo często odsyłam Was do kanału Bikes and Beards, który jest wzorem pozytywnego zakręcenia na punkcie motocykli. Oto co się wydarzyło. Niedawno pokazywaliśmy Wam jedyne MiniGP z homologacją drogową. Była to Yamaha YSR80, którą zakupił Sean prowadzący nasz ulubiony kanał. Kilka tygodni później Sean organizuje motocyklowi challenge – jeżeli przegra musi go wystawić na eBay – bez rezerwy. Czyli sprzedać za cenę, która zostanie wylicytowana. Nawet jeżeli będzie to jeden dolar. Tu zobaczycie akcję:

No i co się wydarzyło? Z ciekawości sprawdzaliśmy ile ktoś zapłaci za ten sympatyczny motocykl, który może mieć jakąś wartość kolekcjonerską, ale na pewno nie można myśleć poważnie o jakiejś poważniejszej kwocie. Sean zapłacił za niego 4500 USD, dołożył 1500 USD… A maszyna, zakładając tą wartość kolekcjonerską może być warta te 5000-6000 USD. Długo przecieraliśmy oczy ze zdumienia i liczyli zera… Aktualna oferta to ponad 130 000 USD!

Jeszcze trochę, a Sean będzie mógł sobie kupić nowy dom. Tutaj link do aukcji, która kończy się za dwa dni. Za ile motocykl zostanie sprzedany?

No chyba, że…. 

Dzisiaj żyjemy w specyficznym świecie – myślicie, że Sean „zorganizował” fikcyjne podbicie ceny, aby kolejnym materiałem sensacyjnie podbić oglądalność?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl