Hamowanie tyłem: Ma sens? Robić? Nie robić? Wszystko, co warto wiedzieć..

- MotoRmania

Witajcie w Akademi Jazdy Motormanii. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami, a szczególnie dziękujemy czytelnikom sekcji Premium, dzięki którym mogą one powstawać. Dzisiaj omawiamy bardzo ważne kwestie związane z użyciem tylnego hamulca.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czy są momenty kiedy używać go nie warto? Na jakich motocyklach musimy go używać bezwzględnie? No i jak go używać i kiedy? Znajdziecie tutaj obszerne omówienie tematu, które początkowo uwzględnia niewielką wiedzę początkującego motocyklisty, a następnie przechodzi do bardzo zaawansowanych technik związanych z tylnym hamulcem. Pamiętajcie, że możecie zobaczyć podobne materiały o pracy nad kontrolą uślizgu (tutaj), o pozycji na motocyklu (tutaj) , o ustawianiu geometrii (tutaj), oraz wiele innych w sekcji Premium. Co tydzień publikujemy kolejne filmy. Zapraszamy Was przede wszystkim do wspomnianej sekcji Premium, gdzie proponujemy roczny dostęp do wszystkich szczegółowych opisów zagadnień i ćwiczeń związanych z treningami, a także do wielu testów i innych materiałów, premiowany bonem zniżkowym na 1500zł realizowanym w renomowanych polskich firmach motocyklowych ( tutaj dowiecie się wszystkich szczegółów ). Utrzymujemy portal z pracy treningowej w Moto Angeles, ale sytuacja „Covidova” ograniczyła przyjazdy Polaków do Hiszpanii więc postanowiliśmy się dzielić z Wami naszą wiedzą w nowy sposób. Zobaczcie poniższy materiał. Jeżeli Wam się podoba, wejdźcie (poniżej filmu) na rejestrację w sekcji Premium, i zobaczcie drugą część, która zdradza kilka ważnych sekretów związanych z zaawansowanymi technikami użycia tylnego hamulca. Zapraszamy 🙂

Witaj w sekcji dla czytelników Premium – zapraszamy na drugą część materiału.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl