Akademia Jazdy: 20. filmów instruktażowych, bezpłatne treningi i szkolenia w 2021. Dołącz do naszego „Squadu” teraz!

- MotoRmania

Dostęp do 20. pierwszych filmów szkoleniowych (poniżej), bezpłatne szkolenia na torach asfaltowych (sprawdź) , bezpłatne treningi jazdy na jednym kole ( z zastosowaniem stelaża asekuracyjnego), bezpłatne szkolenia flat trackowe (sprawdź), bezpłatne seminaria z ustawień zawieszenia, zniżki programu „1500zł” plus  w polskich firmach motocyklowych (sprawdź), ekskluzywny dostęp do materiałów Premium (sprawdź)   – taki sezon 2021 możesz zafundować sobie, a także komuś kto kocha motocykle i chce poprawiać swoje umiejętności :). Dlaczego? Po pierwsze dla tego, że koszt jest symboliczny, a po drugie dla tego, że będziesz mieć szansę realizować swoją pasję w prestiżowym gronie doświadczonych zawodników, od których możesz czerpać wiedzę garściami. Twój bezpłatny wjazd na te wszystkie treningi, seminaria i dostęp do materiałów premium to wydatek zaledwie: 149zł rocznie!!! Wystarczy, że zostaniesz subskrybentem i automatycznie dołączasz do naszego treningowego „Squadu” !

Nasze treningi oprócz osób zupełnie początkujących odwiedzali tacy utytułowani zawodnicy jak Paweł Szkopek, Kamil Krzemień, Patryk Kosiniak, Konrad Stawicki, Mateusz Hulewicz czy Łukasz Bujniewicz. Poza tym polska wyścigowa młodzież, a nawet tak zwana „konkurencja”. Twój udział w naszych zróżnicowanych imprezach treningowych w 2021 to gwarancja poszerzania wiedzy i zwiększania umiejętności w najlepszym towarzystwie!

Jeżeli chcesz dołączyć do treningowego „Squadu Motormanii” to zarejestruj Pakiet Premium ( super szybka, uproszczona procedura tutaj) i zacznij dzisiaj od pozytywnego nakręcania się na sezon przeglądając po kolei 20. filmów szkoleniowych takich jak ten 🙂

Wszystkie dotychczas przygotowane filmy zarezerwowane wyłącznie dla „Squadu”, czyli naszych subskrybentów, czekają na Ciebie na dole tego materiału, pod banerem sekcji Premium. Oto spis poruszonych tam tematów: „Zawieszenie – jak rozwiązywać problemy na hamowaniu?”, ” Jak jechać szybko na Torze Radom – cz.1. Analiza nitki przejazdu przez pierwsze dwa zakręty.”, „Sekret hamowania w prawo”, „Błędy związane z kierowaniem wzroku podczas jazdy na motocyklu.” , „Jak szybko robić postępy w jeździe sportowej”, „Technika kontroli motocykla – jedno z najważniejszych ćwiczeń!”, „Apex i podwójny apex – o co chodzi ?”, „Najczęstszy błąd podczas jazdy na torze”, „Korekty ustawień zawieszenia”, „Problemy z hamowaniem – regulacja zawieszenia”,  „Zaawansowane techniki użycia tylnego hamulca”,  „Ćwiczenie budujące wyczucie kontroli uślizgu”, „Najczęstszy błąd w pozycji na motocyklu”, „Widelec, napięcie wstępne – wstęp do zrozumienia regulacji.”, „Jak pracować nad prawidłową pozycją na motocyklu?”, „Geometria podwozia – wstęp do zrozumienia ustawień”, „Przegazówka w motocyklu – robić, nie robić?”, „Jak przygotować się do jazdy na nieznanym torze – demonstracja „track walk”?”, „Motocykl na drodze – czy stosowanie linii sportowej ma sens i jest bezpieczne?”, „Jak wyciągnąć wnioski o naszej jeździe na podstawie zużycia opony?”.

CO DALEJ :)?

Następnie możesz powoli planować treningi ze „Squadem Motormanii” :). W 2021 będziesz mógł brać udział w bezpłatnych treningach dla subskrybentów, które będą organizowane w Polsce od czerwca, gdy tylko zamkniemy zimowo/wiosenne turnusy szkoleniowe w naszym hiszpańskim Moto Angeles (szczegółowy kalendarz opublikujemy wkrótce) ( gdybyś chciał przyjechać na treningowy urlop do naszej haciendy to tutaj wszystkiego się dowiesz).

Szkolenia asfaltowe będą się odbywać głównie na torze Radom ( w powszechne dni tygodnia ) , ale rozważamy też inne lokalizacje w Polsce -( tutaj przeczytasz o tym jak będą wyglądało w 2020).

Treningi flat trackowe będą się odbywać głównie w weekendy (sobota/niedziela) na profesjonalnych torach żużlowych. Planujemy 7-8 takich weekendów w 2021 ( zobacz jak ostatnio wyglądał taki trening w Toruniu). Lokalizacje to Łódź, Częstochowa, Toruń, Świętochłowice i Tarnów. BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA PITÓW I MOTOCYKLI FLAT TRACKOWYCH (to odpłatna opcja dla osób, bez odpowiedniego sprzętu – koszt ok. 300zł/dzień).

Nowością dla subskrybentów w roku 2021 będzie organizacja bezpłatnych treningów jazdy na jednym kole przy użyciu stelaża asekuracyjnego (w różnych miejscach Polski latem) oraz treningi bezpiecznej jazdy drogowej, które będą się odbywać na górskich drogach w różnych lokalizacjach Polski południowej. Każdy znajdzie coś dla siebie:)

Gotowy? Zarejestruj się teraz tutaj i zobacz wszystkie filmy, które czekają na Ciebie pod banerem :).

Witaj! Dziękujemy za dołączenie do naszego „Squadu”. 20 filmów szkoleniowych czeka na Ciebie pod tym linkiem 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl