Planuj sezon! Zaproszenie od 3MM Racing na Tor Poznań :)
MotoRmania
18 stycznia 2021

Mróz za oknem nie zmienia faktu, że sezon motocyklowy 2021 zbliża się wielkimi krokami. Możecie już zaplanować track day na Torze Poznań :). Przekazujemy zaproszenie od 3MM :)..

„Przyjaciele! W imieniu całego zespołu 3MM Racing Academy mamy zaszczyt zaprosić Was na dwa, dwudniowe Track Day’e na NAJBARDZIEJ znanym w świecie wyścigowym i jednocześnie NAJWIĘKSZYM oraz NAJSZYBSZYM z naszych rodzimych obiektów sportowych, czyli na Torze Poznań! Nasze tegoroczne Track Day’e wPoznaniu organizowane są następujących terminach: 31 maja – 01 czerwca oraz26 i 27 lipca.

Jedynie do końca stycznia mamy możliwość zaoferować Wam te niesamowite emocje w atrakcyjnej promocji, czyli za JEDYNE 699pln, za pełne dwa dni jazdy po tej wspaniałej i niepowtarzalnej nitce! Oczywiście jak zawsze w czasie  organizowanych przez nas Track Day’ach w Poznaniu, nie zabraknie Daniela Blina, który poza przygotowaniami do zamiany klasy wyścigowej, będzie dzielił się z każdym chętnym uczestnikiem swoim doświadczeniem wyścigowym na poziomie Mistrzostw Świata. Co na pewno pomoże Wam w rozwoju umiejętności oraz podniesieniu bezpieczeństwa w czasie jazdy motocyklem zarówno na torze jak i poza nim! Ponadto w związku z poszerzeniem naszej oferty o indywidualne treningi doskonalenia techniki jazdy motocyklem na placu, w nadchodzącym sezonie po raz pierwszy pojawi się możliwość weryfikacji świadomości oraz umiejętności uczestników na symulatorze skrętu, uruchamianym ciężarem własnego ciała. Zapewniamy pomoc i szczegółowe informacje niezbędne w ułożeniu każdego chętnego uczestnika naszych imprez na tej maszynie. Co pozwali w pełni zrozumieć w jaki sposób powinno się pracować ciałem na motocyklu, aby jechać efektywnie, szybko i zarazem bezpieczenie.
Szczegóły dotyczące obu eventów na Torze Poznań znajdziecie na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/3MMRacing oraz stronie internetowej www.3mmTacingacAdemy.pl/trackdays
Pamiętajcie, że poza opisanymi wyżej Track Day’ami na Torze Poznań, jako 3mm Racing Academy organizujemy również szereg szkoleń motocyklowych dla każdego motocyklisty w całej Polsce. Co w połączeniu z indywidualnymi treningami na placu umożliwia nam doskonalić umiejętności, poprawiać świadomość oraz bezpieczeństwo każdego motocyklisty bez względu na jego poziom wiedzy i zaawansowania. Szczegóły dotyczące naszych tegorocznych imprez pojawią się już wkrótce. Natomiast niecierpliwych odsyłamy na naszego Facebooka 3mm Racing Academy oraz stronę www.3mmTacingacAdemy.pl/terminarz . Osoby zainteresowane indywidualnymi treningami na placu, zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego nowego partnera, którą znajdziecie na Facebooku Przemka: 3mm Racing powered byMotoSkuniu”

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły