Styczeń z MotoRmanią na torze Portimao! Jedź z nami do Portugalii!
MotoRmania
10 grudnia 2012

Nasz Czarny Ciągnik ma jeszcze 10 wolnych miejsc na motocykle osób, które chciałyby się z nami zabrać w styczniu do Portugalii!

W dniach 26, 27, 28 stycznia dla łowców sportowych emocji zarezerwowaliśmy możliwość jazdy na torze w Portimao, który należy do jednych z najlepszych i najbardziej emocjonujących tego typu obiektów na planecie Ziemia! Koszt jazdy po torze wynosi 1500 zł za wszystkie trzy dni. Transport motocykla na trasie Warszawa – Portimao – Warszawa to koszt 1580 zł.  Cena biletu lotniczego to około 900 zł. Hotel na miejscu kosztuje ok. 20 euro od osoby.

Naturalnie nie musicie jeździć na torze ;). Nasz Czarny Ciągnik spędzi na miejscu 7 dni, które z powodzeniem można wykorzystać do jazdy po pięknych okolicach regionu Algarve. Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt na wyjazdy(małpka)motormania.com.pl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły