[KONKURS] Zgarnij czapkę Valentino Rossi oraz zestaw gadżetów Monster Energy!
Piotr Jędrzejak
10 grudnia 2012

Zrób sobie gwiazdkowy prezent od Rossiego i Monster Energy!

Konkursów nigdy zbyt mało, prawda? Dokładnie z takiego założenia wychodzi MotoRmania i dzięki tej filozofii mamy dla Was kolejną niespodziankę!

Tym razem konkurs organizujemy we współpracy z marką znaną z wyścigów motocyklowych i nie tylko, Monster Energy! Do wygrania jest kilka nagród, za które nie jeden fan opróżniłby swój portfel – ale u nas dostaniecie to wszystko za darmo, wystarczy wziąć udział w konkursie.

Przewidzieliśmy dla Was pięć jednakowych pakietów nagród! Każdy zwycięzca zgarnie czapkę z daszkiem sygnowaną logiem Valentino Rossiego oraz zestaw gadżetów Monster Energy: wlepy, smycz, bandana, gumowa opaska na rękę, frotka i czapka zimowa.

Aby zdobyć nagrodę, należy wysłać maila na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe. Żeby nie było zbyt łatwo, wygrają te maile, które dostaniemy we wtorek 11. grudnia, jako pierwsze o każdej pełnej godzinie 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 oraz 16:00. Tak jak na torze MotoGP, liczy się precyzja! Każdy adres mailowy może wygrać tylko raz.

Pytanie konkursowe brzmi:
Ile razy Valentino Rossi stanął na podium jeżdżąc motocyklem Ducati?

P.S.: Jeżeli jesteście pewni zwycięstwa, w mailu od razu dodajcie swój numer telefonu oraz adres, na który wyślemy nagrodę. Ten zabieg powinien przyspieszyć proces wysyłki.

WYNIKI [aktualizowane co godzinę]:

12:00
W ciągu 3 minut dostaliśmy od Was 180 maili! Co ciekawe, pierwszy mail o równej 12:00 zawierał błędną odpowiedź! Co za emocje! Zdobywcą pierwszej nagrody jest Wojciech B.! Gratulujemy!

13:00
Robi się jeszcze ciekawiej! W ciągu dwóch minut otrzymaliśmy 211 wiadomości! Tym razem wygrywa Sebastian D. – gratulujemy!

14:00
Popularność konkursu dalej stoi na wysokim poziomie! Zwycięzcą o 14:00 zostaje Marcin P. – gratulacje!

15:00
Już czwarta godzina konkursu, a nasza skrzynka wciąż pęka w szwach! Czwartym szczęśliwcem tego dnia jest Michał M.! Brawo!

16:00
Emocje sięgnęły zenitu! Ostatni, piąty pakiet nagród, w który wchodzi czapka VR46 oraz gadżety Monster Energy, zdobywa Kuba B.! Oklaski!

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim konkursowiczom za uczestnictwo i ogromną liczbę wiadomości! Nasza skrzynka może w końcu odpocząć… 😉

W związku ze sporą ilością zapytań o możliwość zakupu powyższych nagrów, informujemy, że gadżety VR można kupić w oficjalnym sklepie VR46, a gadżetów Monster Energy nie ma sprzedaży – są one do zdobycia w różnego rodzaju promocjach oraz przede wszystkim w konkursach w mediach branżowych – takich właśnie jak ten.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły