Przytul Aprilię na Święta! Na właścicieli czekają już tylko 2 pucharowe RSV4 APRC!
Pejser
10 grudnia 2012

Gdzie odbierzesz fenomenalną, pachnącą nowością Aprilię RSV4 APRC o 10 000zł taniej niż w salonie, z personalizowanym kombinezonem Dainese, kocami na koła, owiewkami sportowymi i opłaconymi startami w wyścigach dla amatorów? Tak jest… TYLKO U NAS!

Zorganizowany przez „MotoRmanię” puchar dla amatorów nabiera niesamowitego rozpędu. Nikt nie przypuszczał, że 15 z 17 pucharowych motocykli znajdzie swoich właścicieli w zaledwie cztery tygodnie. Jednak dwie ostatnie maszyny ciągle czekają w samotności i z nadzieją, że ktoś je przytuli na Święta. Przypominamy, że cena pakietu pucharowego (motocykl, starty, koce, owiewki, kombinezon, wyjazd do Portimao) wynosi 55 900 zł. Więcej szczegółów znajdziecie w artykule rozwiewającym wszelkie wątpliwości oraz opisującym możliwość kredytowania lub leasingowania motocykli! Przypominamy, że oprócz Pucharu RSV4 APRC, organizujemy również puchar klasy 125 na Apriliach RS4 – cena pakietu 15 900zł – zostały nam jeszcze trzy 125-tki. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat Pucharów Aprilii organizowanych przez MotoRmanię.

Pejser
Redaktor naczelny

Redaktor Naczelny. Pomimo tego, że ma tyle lat, ile połowa ekipy razem wzięta pozostał na etapie buntu młodzieńczego. Reprezentując staro szkolny styl jazdy napędza się zarówno na torze jak i na jednym kole. Masz sprawę ? Skontaktuj się . Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły