Kredyt/leasing na ostatnie motocykle pucharowe!
MotoRmania
23 listopada 2012

Zgłoś się po nową RSV4 APRC z pakietem pucharowym!

Zostały już tylko cztery Aprilie RSV4 APRC z siedemnastu, które zostały przeznaczone do pucharu amatorów organizowanego przez „MotoRmanię”.

Przypomnijmy, że puchar jest organizowany dla osób, które nie uzyskały na torze w Poznaniu czasu poniżej 1min 45 sekund.  Aprilia RSV4 APRC w pakiecie pucharowym kosztuje o ponad 10.000zł mniej niż w salonie. W cenie 55.900zł otrzymujesz motocykl w pełnym rynsztunku drogowym,  komplet owiewek sportowych, koce, personalizowany kombinezon Dainese model Laguna Seca, opłacone starty w zawodach oraz bezpłatny transport motocykla na pierwszy oficjalny, styczniowy trening na torze Portimao (więcej szczegółów tutaj). Dla ostatnich czterech motocykli zorganizowaliśmy możliwość skredytowania pakietu lub zakupu maszyny w leasingu.  Do pucharu RS4 także zostały nam cztery maszyny z pakietami pucharowymi i ich cena wynosi 15.900zł – tutaj również istniej możliwość kredytowania.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na listy(małpka)motormania.com.pl!

Więcej szczegółów na temat Pucharów Aprilii organizowanych przez MotoRmanię.

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły