Styczeń na torze Almeria z MotoRmanią – pobierz zdjęcia!
MotoRmania
3 lutego 2015

W Almerii było jak zwykle wyśmienicie, a teraz mamy dla Was zdjęcia z tego wyjazdu – każdy powinien siebie na nich znaleźć!

Całą naszą Polską (i trochę udawaną) zimę chodziliśmy nakręceni, a to dlatego, że w połowie stycznia mieliśmy wybrać się z Wami na hiszpański tor Almeria!

Na miejscu, jak zawsze, było świetne. Pogoda dopisywała codziennie, wszyscy wrócili w jednym kawałku, no i co najważniejsze – atmosfera była wyśmienita! Zdecydowana większość jeździła z nami na torze, ale kilka osób wybrało się też w podróże – na przykład w góry Sierra Nevada, gdzie udało się napotkać śnieg! Wielkie dzięki, że towarzyszyliście nam w Almerii i jak zwykle, mamy dla Was ogrom zdjęć!

>> Pobierz zdjęcia z MotoRmaniowego wyjazdu do Almerii – styczeń 2015! <<
(gdyby link przestał działać, napiszcie nam maila)

Było świetnie i na szczęście wracamy w to miejsce już niedługo, w dniach 10-17. lutego. Kolejny wyjazd MotoRmaniowego TIRa to 17-23. marca na tor Portimao – szczegóły znajdziecie tutaj. Natomiast już w dniach 20-21. kwietnia organizujemy otwarcie sezonu 2015 z MotoRmanią na torze Slovakiaring!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły