MALAGA 2014 – kolejne wyjazdy z MotoRmanią
Pejser
28 lipca 2014

Przez ostatnie trzy lata wyjazdy „MotoRmanii” do Malagi zdążyły obrosnąć legendą. Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwie daty. Jeżeli chcecie zakończyć sezon z przytupem, w słońcu Marbelli i hiszpańskich rytmach to zapraszamy. Jeżeli zgłosicie się od razu jest szansa, że się załapiecie.

Tak… To już ten czas w roku, kiedy hiszpańscy sklepikarze w Marbelli zaczynają magazynować alkohol, lokalna restauracja kontraktuje dodatkowe ilości kalmarów, a kierownictwo naszego hotelu uprzedza niemieckich emerytów, aby lepiej przełożyli pobyt na inny termin. MotoRmania po raz 6. ściąga ze swymi czytelnikami do Malagi, zakotwicza w Marbelli i będzie żegnać sezon 2014 z klasą. Uwierzcie nam, że nigdzie, absolutnie nigdzie nie znajdziecie lepszych dróg niż te, które Wam pokażemy. Są bezpieczne, kręte, mają wyśmienity asfalt, niewielki ruch samochodów i oferują malownicze widoki.

Ogromna ilość premierowych testów motocykli, z których zdjęcia można później oglądać w magazynach całego świata, odbywają się właśnie na trasach wokół Malagi. W większości na tych, na które Was zabierzemy.

W tym roku mamy dwa terminy. Drugi wyjazd odbędzie się 2-9 listopada, a pierwszy już niedługo – w dniach od 4. do 11 października.

Kto może jechać i na jakich motocyklach? Może jechać każdy i na każdym rodzaju motocykla. Formuła wyjazdu jest kompletnie luźna i każdy z Was realizuje dowolny program. Jeżeli chcecie możecie z nami do południa ujeżdżać zakręty na trasie z San Pedro do Rondy, na 13-tą wbić się na plażę po grillowanego kalmara, a resztę dnia spędzać na opalaniu. Kto woli dłuższe trasy turystyczne może zacząć od wypadu na Gibraltar, a skończyć w Portugalii, czy nawet w Maroku. Możecie sobie urządzić indywidualny wypad na 2-3 dni, albo robić codziennie dłuższą trasę i wracać do hotelu. Każdego wieczora tradycją jest spotykanie się nad hotelowym basenem i wymiana wrażeń, która trwa często do samego rana.

Jak to działa? W prosty sposób. Zgłaszając się na wyjazdy musicie być gotowi do wpłacenia kwoty 1450 zł, która stanowi koszt transportu motocykla w dwie strony. Następnie musicie nabyć indywidualnie bilety lotnicze do Malagi. Na miejscu należy pokryć koszt pobytu w hotelu, który kształtuje się w cenie około 25 euro od osoby za noc – ze śniadaniem. Termin Waszego przyjazdu jest dowolny, a tir MotoRmanii będzie na miejscu od 4 do 11 października oraz w przypadku drugiego wyjazdu 2-9 listopada. Możecie przyjechać na dłużej lub na weekend, jeżeli ktoś ma taką ochotę. Z lotniska w Maladze można dostać się do hotelu transportem publicznym, ale najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu – koszt około 100 euro na okres 7 dni. Zazwyczaj zrzucają się razem 2-3 osoby i koszt wynajęcia auta jest wtedy znikomy. Motocykle trzeba będzie dostarczyć 7 dni przed wyjazdem. Ponieważ 17 z 30 dostępnych miejsc zostało już zarezerwowane przez uczestników poprzednich wypraw, wszystkich zainteresowanych prosimy o pilny kontakt. Kontaktujcie się z nami pod adresem wyjazdy(małpa)motormania.com.pl

Przeczytajcie relację z poprzedniej wyprawy TUTAJ

Zapraszamy!

Dop. 8.08.2014 – UWAGA! Brak wolnych miejsc na wyjazd w październiku 2014
Dop. 8.09.2014 – UWAGA! Brak wolnych miejsc na wyjazd w listopadzie 2014

Pejser
Redaktor naczelny

Redaktor Naczelny. Pomimo tego, że ma tyle lat, ile połowa ekipy razem wzięta pozostał na etapie buntu młodzieńczego. Reprezentując staro szkolny styl jazdy napędza się zarówno na torze jak i na jednym kole. Masz sprawę ? Skontaktuj się . Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły