Przez ostatnie trzy lata wyjazdy „MotoRmanii” do Malagi zdążyły obrosnąć legendą. Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwie daty. Jeżeli chcecie zakończyć sezon z przytupem, w słońcu Marbelli i hiszpańskich rytmach to zapraszamy. Jeżeli zgłosicie się od razu jest szansa, że się załapiecie.

Tak… To już ten czas w roku, kiedy hiszpańscy sklepikarze w Marbelli zaczynają magazynować alkohol, lokalna restauracja kontraktuje dodatkowe ilości kalmarów, a kierownictwo naszego hotelu uprzedza niemieckich emerytów, aby lepiej przełożyli pobyt na inny termin. MotoRmania po raz 6. ściąga ze swymi czytelnikami do Malagi, zakotwicza w Marbelli i będzie żegnać sezon 2014 z klasą. Uwierzcie nam, że nigdzie, absolutnie nigdzie nie znajdziecie lepszych dróg niż te, które Wam pokażemy. Są bezpieczne, kręte, mają wyśmienity asfalt, niewielki ruch samochodów i oferują malownicze widoki.

Ogromna ilość premierowych testów motocykli, z których zdjęcia można później oglądać w magazynach całego świata, odbywają się właśnie na trasach wokół Malagi. W większości na tych, na które Was zabierzemy.

W tym roku mamy dwa terminy. Drugi wyjazd odbędzie się 2-9 listopada, a pierwszy już niedługo – w dniach od 4. do 11 października.

Kto może jechać i na jakich motocyklach? Może jechać każdy i na każdym rodzaju motocykla. Formuła wyjazdu jest kompletnie luźna i każdy z Was realizuje dowolny program. Jeżeli chcecie możecie z nami do południa ujeżdżać zakręty na trasie z San Pedro do Rondy, na 13-tą wbić się na plażę po grillowanego kalmara, a resztę dnia spędzać na opalaniu. Kto woli dłuższe trasy turystyczne może zacząć od wypadu na Gibraltar, a skończyć w Portugalii, czy nawet w Maroku. Możecie sobie urządzić indywidualny wypad na 2-3 dni, albo robić codziennie dłuższą trasę i wracać do hotelu. Każdego wieczora tradycją jest spotykanie się nad hotelowym basenem i wymiana wrażeń, która trwa często do samego rana.

Jak to działa? W prosty sposób. Zgłaszając się na wyjazdy musicie być gotowi do wpłacenia kwoty 1450 zł, która stanowi koszt transportu motocykla w dwie strony. Następnie musicie nabyć indywidualnie bilety lotnicze do Malagi. Na miejscu należy pokryć koszt pobytu w hotelu, który kształtuje się w cenie około 25 euro od osoby za noc – ze śniadaniem. Termin Waszego przyjazdu jest dowolny, a tir MotoRmanii będzie na miejscu od 4 do 11 października oraz w przypadku drugiego wyjazdu 2-9 listopada. Możecie przyjechać na dłużej lub na weekend, jeżeli ktoś ma taką ochotę. Z lotniska w Maladze można dostać się do hotelu transportem publicznym, ale najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu – koszt około 100 euro na okres 7 dni. Zazwyczaj zrzucają się razem 2-3 osoby i koszt wynajęcia auta jest wtedy znikomy. Motocykle trzeba będzie dostarczyć 7 dni przed wyjazdem. Ponieważ 17 z 30 dostępnych miejsc zostało już zarezerwowane przez uczestników poprzednich wypraw, wszystkich zainteresowanych prosimy o pilny kontakt. Kontaktujcie się z nami pod adresem wyjazdy(małpa)motormania.com.pl

Przeczytajcie relację z poprzedniej wyprawy TUTAJ

Zapraszamy!

Dop. 8.08.2014 – UWAGA! Brak wolnych miejsc na wyjazd w październiku 2014
Dop. 8.09.2014 – UWAGA! Brak wolnych miejsc na wyjazd w listopadzie 2014