47 DNI NA HISZPAŃSKICH TORACH  – TAKIEJ OFERTY JESZCZE NIE BYŁO!

- MotoRmania

MotoRmania odwołuję tegoroczną zimę!!! Możesz wybrać dowolną liczbę spośród 47 dni treningowych organizowanych w Hiszpanii od stycznia do końca marca – Twój motocykl będzie na Ciebie czekać!

Chciałbyś potrenować lub po prostu pojeździć turystycznie w Hiszpanii tej zimy? Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów spowodowało, że postanowiliśmy zmienić zasady gry na rok 2018. Znaleźliśmy sposób, aby zmniejszyć koszty transportu przy jednoczesnym umożliwieniu dostępu do dowolnej liczby treningów oraz braku ograniczeń w jeździe turystycznej.

Ponieważ MotoRmania stała się właścicielem własnej siedziby niedaleko toru Almeria, teraz możemy na miejscu opiekować się waszymi maszynami i stamtąd będziemy je dowozić na wybrane przez Was track-daye. Również tam, w dowolnych terminach od stycznia do końca marca, będziesz mógł odbierać i zostawiać swój motocykl turystyczny.

Wszystko co trzeba zrobić, to zarezerwować miejsce na tirze MotoRmanii dokonując wpłaty. Potem dostarczyć maszynę, opony, kombinezon i inne bagaże (w rozsądnych ilościach) do Warszawy. Następnie już tylko wybieracie, bez pośpiechu kiedy i na jakie treningi chcecie lecieć (rezerwacji treningów należy dokonać indywidualnie u organizatorów – nazwy firm podane przy datach) lub kiedy chcecie przyjechać na wypad turystyczny. Przy niskich cenach biletów w zimie, do Alicante lub Malagi można się dostać szybciej i taniej, niż z Warszawy do Zakopanego. Wiele osób będzie mogło po prostu wyrwać się na weekend.  Wasz motocykl będzie czekać na wybranych przez Was torach, o ile poinformujecie nas minimum na 24h przed danym eventem.

Yamaha R6 Pejser

Cena 2990zł obejmuje transport na trasie Warszawa-Hiszpania-Warszawa, ubezpieczenie, oraz dowóz maszyn na  treningi – w przypadku maszyn turystycznych, przechowywanie w zamkniętych, strzeżonych pomieszczeniach. Tej zimy możecie przejechać na torach więcej kilometrów, niż w Polsce podczas całego sezonu :). Maszyny wracają do kraju 28 marca i wtedy będzie je można odebrać. Przed upublicznieniem informacji zajęto już 8 pierwszych miejsc – zostało 14 wolnych.

To będzie epicka zima. Zapraszamy: [email protected] 🙂

Cartagena   06-08.01        3 dni jazdy z     Track days 4 all

Almeria  08-12.01              5 dni jazdy z       Valentinos

Cartagena    20-24.01             5 dni jazdy z       Art Motor

Cartagena  24-27.01         4 dni jazdy z          Rennteam Eilers

Cartagena  28- 01.02        4 dni jazdy z         Zenergy Racing

Jerez        02.02-09.02     8 dni jazdy z       Swiss Racing for Fun

Almeria       25.02-02.03     7 dni jazdy z      Valentinos

Cartagena   12-16.03           5 dni jazdy      Motorradhaus

Cartagena     17-19.03          3 dni jazdy     Hafeneger

Valencia        23-25.03.          3 dni jazdy    Hafeneger

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl