47 DNI NA HISZPAŃSKICH TORACH  – TAKIEJ OFERTY JESZCZE NIE BYŁO!
MotoRmania
23 października 2017

MotoRmania odwołuję tegoroczną zimę!!! Możesz wybrać dowolną liczbę spośród 47 dni treningowych organizowanych w Hiszpanii od stycznia do końca marca – Twój motocykl będzie na Ciebie czekać!

Chciałbyś potrenować lub po prostu pojeździć turystycznie w Hiszpanii tej zimy? Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów spowodowało, że postanowiliśmy zmienić zasady gry na rok 2018. Znaleźliśmy sposób, aby zmniejszyć koszty transportu przy jednoczesnym umożliwieniu dostępu do dowolnej liczby treningów oraz braku ograniczeń w jeździe turystycznej.

Ponieważ MotoRmania stała się właścicielem własnej siedziby niedaleko toru Almeria, teraz możemy na miejscu opiekować się waszymi maszynami i stamtąd będziemy je dowozić na wybrane przez Was track-daye. Również tam, w dowolnych terminach od stycznia do końca marca, będziesz mógł odbierać i zostawiać swój motocykl turystyczny.

Wszystko co trzeba zrobić, to zarezerwować miejsce na tirze MotoRmanii dokonując wpłaty. Potem dostarczyć maszynę, opony, kombinezon i inne bagaże (w rozsądnych ilościach) do Warszawy. Następnie już tylko wybieracie, bez pośpiechu kiedy i na jakie treningi chcecie lecieć (rezerwacji treningów należy dokonać indywidualnie u organizatorów – nazwy firm podane przy datach) lub kiedy chcecie przyjechać na wypad turystyczny. Przy niskich cenach biletów w zimie, do Alicante lub Malagi można się dostać szybciej i taniej, niż z Warszawy do Zakopanego. Wiele osób będzie mogło po prostu wyrwać się na weekend.  Wasz motocykl będzie czekać na wybranych przez Was torach, o ile poinformujecie nas minimum na 24h przed danym eventem.

Cena 2990zł obejmuje transport na trasie Warszawa-Hiszpania-Warszawa, ubezpieczenie, oraz dowóz maszyn na  treningi – w przypadku maszyn turystycznych, przechowywanie w zamkniętych, strzeżonych pomieszczeniach. Tej zimy możecie przejechać na torach więcej kilometrów, niż w Polsce podczas całego sezonu :). Maszyny wracają do kraju 28 marca i wtedy będzie je można odebrać. Przed upublicznieniem informacji zajęto już 8 pierwszych miejsc – zostało 14 wolnych.

To będzie epicka zima. Zapraszamy: pejser@motormania.com.pl 🙂

Cartagena   06-08.01        3 dni jazdy z     Track days 4 all

Almeria  08-12.01              5 dni jazdy z       Valentinos

Cartagena    20-24.01             5 dni jazdy z       Art Motor

Cartagena  24-27.01         4 dni jazdy z          Rennteam Eilers

Cartagena  28- 01.02        4 dni jazdy z         Zenergy Racing

Jerez        02.02-09.02     8 dni jazdy z       Swiss Racing for Fun

Almeria       25.02-02.03     7 dni jazdy z      Valentinos

Cartagena   12-16.03           5 dni jazdy      Motorradhaus

Cartagena     17-19.03          3 dni jazdy     Hafeneger

Valencia        23-25.03.          3 dni jazdy    Hafeneger

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły