Buenos Aires: Motocyklista z bronią próbował okraść rowerzystę

- Piotr Jędrzejak

Napad z bronią w biały dzień… Dobrze, że dookoła byli inni ludzie!

Ameryka Południowa może okazać się dość niebezpiecznym regionem. Na własnej skórze przekonał się o tym pewien turysta będący właśnie w podróży dookoła świata, Alex Hennessy. Tym razem Alex był w trakcie wycieczki rowerowej po Buenos Aires, cała grupa jechała akurat po niezbyt przyjaznej dzielnicy. Nagle motocyklista zajechał mu drogę – na początku Alex nie do końca pojął o co chodzi, nawet się roześmiał. Gdy facet podjechał drugi raz i wyciągnął broń, już nie było tak przyjemnie.

Alex nie rozumiał języka, ale rabusiowi chodziło o jego profesjonalny plecak wypakowany akcesoriami fotograficznymi. A kamerka zamontowana na głowie wciąż nagrywała…

Bez wątpienia to jedna z przygód życia… Która i tak nie zatrzyma Alexa przed odwiedzeniem wszystkich 195 krajów!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl