Yamaha R1 z MŚ Endurance na hamowni: piękny dźwięk?
Piotr Jędrzejak
22 września 2014

W miniony weekend na torze Le Mans odbyła się finałowa już runda Mistrzostw Świata Endurance 2014. Walcząca o tytuł mistrza ekipa Yamaha Racing GMT 94 Michelin przygotowywała się solidnie, a jako że był to wyścig na ich domowym gruncie, częścią tych działań były też filmy promocyjne. Zobaczcie jeden z nich, który my odtworzyliśmy już tyle razy, że dostawca podwoi nasz abonament za internetowy transfer danych.

Oto Yamaha R1 zespołu GMT 94 na hamowni. Włączcie HD, bo zmiany biegów, strzały z wydechu i kręcenie do końca są tego warte. No i koniecznie w słuchawkach lub na dobrym zestawie audio!

A jako bonus zobaczcie ujęcie, które nigdy się nie znudzi – niezależnie od miejsca lub zespołu. Pit stop!

Rundę MŚ Endurance w Le Mans wygrała ekipa Suzuki Endurance Racing Team, jednak przewaga Yamahy GMT94 była tak duża, że bez problemu zdobyli mistrzostwo. Zespoły Suzuki oraz Team Bolliger Switzerland #8 dopełniły podium.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły