Zobacz pokaz Stuntera13 na Gamma Racing Day 2016
Piotr Jędrzejak
15 lutego 2017

Gamma Racing Day to ogromna impreza motorsportowa odbywająca się na holenderskim torze TT Assen. Mimo, że zazwyczaj runda MotoGP odbywa się tam 2 miesiące wcześniej, to widowni nie brakuje. W sierpniu 2016 zebrało się tam blisko 100 000 osób, a było na co popatrzeć.

Wśród atrakcji były wyścigi najróżniejszych klas samochodowych i motocyklowych, są wszelkie motorsportowe pokazy, przejazdy organizują zarówno zespoły z Rajdu Dakar, ale też z Formuły 1. Ostatnio nie zabrakło również Daniego Pedrosy na wyścigowej Hondzie RC213V. Krótko mówiąc, jeżeli w Waszych żyłach płynie krew i planujecie wakacje w sierpniu, tor Assen jest miejscem godnym odwiedzenia. No i jeszcze jedno – stałym i gorąco oklaskiwanym gościem na Gamma Racing Day jest też nasz Stunter13!

Rafał Pasierbek wrzucił właśnie film z jednego z wielu pokazów na Gamma Racing Day 2016, przy okazji zapowiadając, że na edycji 2017 również się pojawi. Zobaczcie:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły