Zaleś Stunt 2018: Piotrek Zalewski daje radę na Yamasze MT-07

- Piotr Jędrzejak

Drifty i cyrkle to już dla Piotrka żadne większe wyzwanie!

Piotrek Zalewski to zdecydowanie najjaśniejsza gwiazda młodego pokolenia stuntu w Polsce. Ma teraz 15 lat i jeżeli chcecie poznać go trochę bliżej, zapraszamy do naszego wywiadu sprzed kilku sezonów. Pod koniec roku 2016, młody „Zaleś” stał się drugim zawodnikiem stuntu po Stunterze13 w skali europejskiej, który otrzymał oficjalne wsparcie Yamahy. Piotrek przesiadł się na Yamahę MT-07. Oczywiście nie obeszło się bez niezbędnych modyfikacji, zaczynając od wymiany całego przodu na zestaw z R6 – więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zaleś regularnie trenuje, daje pokazy i startuje w zawodach. Efekt jest taki, że jako 15-latek daje sobie radę na motocyklu lepiej, niż możecie sobie wyobrazić. Koniec gadania, obejrzyjcie jego najświeższy klip:

Klip stworzyła ekipa Best Shot.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl