Szalony drift na S1000RR, Hayabusie oraz na cafe racerze
Piotr Jędrzejak
11 grudnia 2018

Nie wiemy kim jest Alex Tomaszek. Nie wiemy, czy polskie nazwisko to przypadek, ale aktualnie Alex nadaje z Francji. Wiemy za to, że musimy się tym motocyklistą zainteresować. Właśnie doznaliśmy szoku, przypadkowo trafiając na jego ostatni klip promocyjny. Otóż okazuje się, że Alex bardzo mocno pasjonuje się driftem motocyklowym. Poza tym w swoim krótkim opisie zawarł, że gymkhana, freestyle, motocross oraz drift samochodowy również są w sferze jego zainteresowań.

We wspomnianym klipie zorganizował mały „pojedynek” driftowy pomiędzy BMW S1000RR i Suzuki Hayabusą. Oba motocykle mają przedłużone wahacze i na obu jeździ właśnie Alex. Jego umiejętności szokują. Gościnnie występuje samochód do driftu oraz driftujący cafe racer (a to rzadkość!) z Mattem Mekatrixem za kierownicą.

Więcej o Alexie na jego FB. A teraz podziwiajcie:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły