Szalony drift na S1000RR, Hayabusie oraz na cafe racerze

- Piotr Jędrzejak

Nie wiemy kim jest Alex Tomaszek. Nie wiemy, czy polskie nazwisko to przypadek, ale aktualnie Alex nadaje z Francji. Wiemy za to, że musimy się tym motocyklistą zainteresować. Właśnie doznaliśmy szoku, przypadkowo trafiając na jego ostatni klip promocyjny. Otóż okazuje się, że Alex bardzo mocno pasjonuje się driftem motocyklowym. Poza tym w swoim krótkim opisie zawarł, że gymkhana, freestyle, motocross oraz drift samochodowy również są w sferze jego zainteresowań.

We wspomnianym klipie zorganizował mały „pojedynek” driftowy pomiędzy BMW S1000RR i Suzuki Hayabusą. Oba motocykle mają przedłużone wahacze i na obu jeździ właśnie Alex. Jego umiejętności szokują. Gościnnie występuje samochód do driftu oraz driftujący cafe racer (a to rzadkość!) z Mattem Mekatrixem za kierownicą.

Więcej o Alexie na jego FB. A teraz podziwiajcie:

https://www.youtube.com/watch?v=Vh-ew3l8Itw

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl