Stunters Battle: zawody na dachu galerii handlowej!
Piotr Jędrzejak
21 lutego 2017

24-25. czerwca w Olsztynie – zapamiętajcie sobie tę datę i miejsce, ponieważ szykuje się jedna z najpoważniejszych imprez motocyklowych w nadchodzącym sezonie!

Stunters Battle to przede wszystkim Międzynarodowe Zawody w Stuncie Motocyklowym, które rozgrywane będą po raz pierwszy w Europie (a pewnie i na świecie) w tak nietypowym miejscu – na dachu galerii handlowej!

Najwyższe piętro olsztyńskiej Galerii Warmińskiej zamieni się w arenę sportów ekstremalnych. Punktem głównym imprezy będą zawody stunterskie i z tego co wiemy od organizatora, swoją obecność zapowiedziała już śmietanka zawodników z Polski i z całego świata. Ponadto odbędą się też pokazy FMX, a ci akrobaci wzbiją się znacznie wyżej, niż dach galerii. Skakali będą też zawodnicy na BMXach. Nie zabraknie firmy PitBike MRF wyposażonej w małe pit-bike’i, na których najmłodsi będą mogli przejechać swoje pierwsze motocyklowe metry.

Organizator zapowiada też wielu kilku niesamowitych specjalnych oraz sporo atrakcji dodatkowych, gwarantowanych przez największe marki. Na Stunters Battle pojawi się również hip-hopowa ekipa robiąca zamieszanie na scenie muzycznej już od 1998 roku – chłopaki ogłoszą wyniki, a później zagrają koncert specjalnie dla Was! Kto to będzie? Jakie wielkie nazwiska zasiądą w jury? Kto jeszcze zapewni atrakcje na Stunters Battle w Olsztynie?

My jeszcze tego nie możemy zdradzić, ale śledźcie fanpage na Facebooku oraz stronę wydarzenia na FB (tam więcej szczegółów). Widzimy się 24-25. czerwca 2017 w Olsztynie – my też tam będziemy.

Galeria Warmińska z lotu ptaka – projekt

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły