Nowy Sklep.MotoRmania.com.pl – zapraszamy!
MotoRmania
21 lutego 2017

Nowa szata sklepu, nowy system przeglądania towarów, ogromna dostępność, solidna obsługa!

Z dumą oddajemy do Waszej dyspozycji nowy sklep internetowy MotoRmania. W zeszłym roku mieliśmy sporo problemów technicznych, które w końcu udało się przezwyciężyć. Sklep jest nowoczesny i bardziej niezawodny, lepiej prezentuje ofertę produktową, jest przygotowany do obsługi na telefonach komórkowych oraz tabletach, produkty są pogrupowane modelami i kolorami, żeby nie trzeba było ich szukać, przechodząc przez wiele stron. Ponadto widoczny jest aktualny wskaźnik magazynu, co powinno ułatwić Wam decyzję zakupową. Przy tej okazji musimy pochwalić się, że prawie cały towar widoczny w sklepie, dostępny jest od ręki.

W ofercie Sklep.MotoRmania.com.pl znajdziecie kaski, buty, ochraniacze, ubrania, oleje, napędy, opony i części eksploatacyjne na street, enduro oraz quady. Doświadczeni sprzedawcy chętnie pomogą wybrać odpowiednie akcesoria. Zamówienia można składać online lub telefonicznie z szybką dostawą do domu. Oprócz tradycyjnych form płatności, jak pobranie i przelew, dostępna jest także opcja PayU.

W sezonie 2017 mocno stawiamy na znane i cenione marki, jak: Icon Shima, Motto, Leatt, SixSixOne, Thor, LS2, WRP czy Cycra. Tu prezentujemy pełną lista producentów: sklep.motormania.com.pl/nasze-marki

Przypominamy, że na zwrot towaru macie 30 dni, nie trzeba podawać powodu, ani z niczego się tłumaczyć. Sklep MotoRmania gwarantuje solidną i uczciwą obsługę. Zapraszamy.

Sklep.MotoRmania.com.pl
tel. 22/ 877-24-86
kom. 664-163-035
e-mail: sklep@motormania.com.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły