Stunter13 na MotoGP Assen: tak to wyglądało!

- Piotr Jędrzejak

Przy okazji poprzedniej, ósmej rundy MotoGP, na holenderskim torze Assen pojawiła się nie tylko śmietanka najszybszych motocyklistów na świecie, ale również Rafał Pasierbek!

Stunter13 nie stanął wprawdzie (na szczęście?) na polach startowych ramię w ramię z Valentino Rossim, który przecież wygrał tę rundę, ale i tak spowodował niemałe zamieszanie i sporą euforię wśród kibiców. Zobaczcie jak wyglądał pokaz stuntu na torze Assen w wykonaniu legendarnego Stuntera13!

Set of Tricks that i brought at MOTO GP ASSENSet of Tricks that i brought at MotoGP in Assen

Posted by Stunter13 on 20 lipca 2015

Crazy Larry at MOTOGP ASSENIf i could i would ride for y’all all day ! but schedule is schedule…

Posted by Stunter13 on 12 lipca 2015

Stunter13 w Assen - fot Maciek Kochman

Assen S13 - fot Smasher

drift w Assen Stunter13 - fot Smasher

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl