GymkhanaGP dla każdego: 3 runda w Łodzi już w sobotę!

- MotoRmania

Gymkhanowe szaleństwo nabiera rozpędu!! Trzecia runda GymkhanaGP, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski w jeździe precyzyjnej motocyklem na czas już w tę sobotę 25 lipca w Łodzi, na terenie Politechniki Łódzkiej, ul. Wólczańska.

Runda połączona będzie z dorocznym Konkursem Jazdy Sprawnościowej, która to impreza ma w Łodzi niemal dekadę tradycji. Wstęp jak zawsze jest bezpłatny zarówno dla uczestników, jak i widzów. Patronem medialnym Gymkhana GP od zawsze jest MotoRmania.

GymkhanaGP (3)

flm_1436524348__plakatmin_waeeesn

Zawodnicy podzieleni będą na klasę PRO i amatorów, dlatego każdy, nawet debiutant, może powalczyć o miejsce na podium – takie sytuacje zdarzają się w każdym sezonie, w tym już były! W programie jak zawsze: konkurs główny, rozgrywka pucharowa (tym razem pod patronatem Jego Eminencji Rektora), konkurs GP8, pokazy ratownictwa, popisy stunterskie w wykonaniu Killing The Streets. Komentarz zapewni Daniel Kisiel, legendarny Głos Polskiej Gymkhany. Nagrodami będą tradycyjnie odzież i akcesoria motocyklowe ufundowane przez Modeka Polska, wejściówka na Speed Day do wylosowania pomiędzy uczestników, kask IS2, bony, vouchery i akcesoria od łódzkich sklepów i serwisów.

W Gymkhana GP może wziąć udział każdy, kto ma uprawnienia do kierowania pojazdem (prawo jazdy kat. A, A1, A2, B, karta motorowerowa) oraz sprawną technicznie, ubezpieczoną maszynę. Udział w zawodach jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestrowania się na stronie organizatora gymkhana-gp.pl. Tam też znajdziecie wszystkie szczegóły, regulaminy, wyniki poprzednich rund i sezonów, klasyfikację generalną, a bieżące aktualności na FB imprezy.

GymkhanaGP (8)

Kolejna runda w Warszawie 15.08, a zwieńczeniem cyklu będzie finał w Szczecinie 19.09.

Organizatorem całego cyklu jest motoFUNdacja, a współorganizatorami III rundy Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej. Za wsparcie dziękujemy: Politechnika Łódzka,  MotoRmania, Modeka Polska, Speed Day, Motopomocni.pl, Motoslide.com. Motorwings, Tim Motocenter, motormania.eu, Hallmark Moto, Honda Profi, Motogen.pl, Iron Horse, Klub Fotograficzny PŁ.

Szczególne podziękowania motoFUNdacja i Przyjaciele kierują do swoich niezastąpionych wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

GymkhanaGP (2)

GymkhanaGP (7)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl