GymkhanaGP dla każdego: 3 runda w Łodzi już w sobotę!
MotoRmania
20 lipca 2015

Gymkhanowe szaleństwo nabiera rozpędu!! Trzecia runda GymkhanaGP, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski w jeździe precyzyjnej motocyklem na czas już w tę sobotę 25 lipca w Łodzi, na terenie Politechniki Łódzkiej, ul. Wólczańska.

Runda połączona będzie z dorocznym Konkursem Jazdy Sprawnościowej, która to impreza ma w Łodzi niemal dekadę tradycji. Wstęp jak zawsze jest bezpłatny zarówno dla uczestników, jak i widzów. Patronem medialnym Gymkhana GP od zawsze jest MotoRmania.

Zawodnicy podzieleni będą na klasę PRO i amatorów, dlatego każdy, nawet debiutant, może powalczyć o miejsce na podium – takie sytuacje zdarzają się w każdym sezonie, w tym już były! W programie jak zawsze: konkurs główny, rozgrywka pucharowa (tym razem pod patronatem Jego Eminencji Rektora), konkurs GP8, pokazy ratownictwa, popisy stunterskie w wykonaniu Killing The Streets. Komentarz zapewni Daniel Kisiel, legendarny Głos Polskiej Gymkhany. Nagrodami będą tradycyjnie odzież i akcesoria motocyklowe ufundowane przez Modeka Polska, wejściówka na Speed Day do wylosowania pomiędzy uczestników, kask IS2, bony, vouchery i akcesoria od łódzkich sklepów i serwisów.

W Gymkhana GP może wziąć udział każdy, kto ma uprawnienia do kierowania pojazdem (prawo jazdy kat. A, A1, A2, B, karta motorowerowa) oraz sprawną technicznie, ubezpieczoną maszynę. Udział w zawodach jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestrowania się na stronie organizatora gymkhana-gp.pl. Tam też znajdziecie wszystkie szczegóły, regulaminy, wyniki poprzednich rund i sezonów, klasyfikację generalną, a bieżące aktualności na FB imprezy.

Kolejna runda w Warszawie 15.08, a zwieńczeniem cyklu będzie finał w Szczecinie 19.09.

Organizatorem całego cyklu jest motoFUNdacja, a współorganizatorami III rundy Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej. Za wsparcie dziękujemy: Politechnika Łódzka,  MotoRmania, Modeka Polska, Speed Day, Motopomocni.pl, Motoslide.com. Motorwings, Tim Motocenter, motormania.eu, Hallmark Moto, Honda Profi, Motogen.pl, Iron Horse, Klub Fotograficzny PŁ.

Szczególne podziękowania motoFUNdacja i Przyjaciele kierują do swoich niezastąpionych wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły