Stunter13 na Jamajce: film stuntersko-podróżniczy

- Piotr Jędrzejak

Rafał Pasierbek właśnie cofnął się w czasie do 2016 roku, kiedy to odwiedził Jamajkę. Czy mamy mu za złe, że teraz publikuje filmy z podróży, która odbyła się dwa lata temu? Oczywiście, że nie! Obejrzyjcie i przekonajcie się sami. 

Film jest w formie video-bloga z podróży i w typowym dla Rafała stylu, ogląda się go z luzem i przyjemnością. Oczywiście jest sporo stuntu, przede wszystkim w wykonaniu Stutnera13, ale także lokalnych zawodników. Ale jest też wiele ujęć z przygód, które go tam spotkały… Usiądźcie wygodnie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl